ZMAJ kombajni

gde bih mogao naci uredjaj za elektronski merac obrtaja doba.. pri tom ja nemam nista gola mi osovina... ja mislim da ide sa malom sajlicom.. ja mislim da sam ranije citao o tome ali nemogu sada pronaci...
 
Ako ti treba za ugradnju u kabini i stalni pregled kontrole obrtaja doba imas nesto tipa ovako a na osovini ugradis jedan reper koji ce da registruje ova induktivna sonda,ako se odlucis dobices detaljnije istrukcije za ugradnju i nije koplikovano moze ga ugraditi svako.Brojac ti kosta 80.e a sonda oko 15-20.e.
tc-pro482s.png
[/IMG]
lm12s.png
[/IMG]
 
hvala, unapred eo danas sam nasao neki sistem slikacu ga pa cu kad probam ako radi javiti, ako ne onda ce biti najverovatnije tako, po vasem.. za sada hvala

- - - - - - - - - -

jos jedno pitanje zna li neko gde bi mogao naci polovno kukuruzno sito za zmaja 171. u bajsi nema.. kod nas nema, a novo svuda ista paprena cena... ako neko zna nek pomaga, casticu.. :ppozdrav:
 
ma samo uporedis ugao sipke, i ovu na onu prevaris da lici.. i sve 5.. a neznam di ima.. probaj zmaj promet futog..
 
hvala, unapred eo danas sam nasao neki sistem slikacu ga pa cu kad probam ako radi javiti, ako ne onda ce biti najverovatnije tako, po vasem.. za sada hvala

- - - - - - - - - -

jos jedno pitanje zna li neko gde bi mogao naci polovno kukuruzno sito za zmaja 171. u bajsi nema.. kod nas nema, a novo svuda ista paprena cena... ako neko zna nek pomaga, casticu.. :ppozdrav:[/QUO
 
dali je neko u skorije vreme menjao lance transportera ovresene i neovrsene mase interesuje me dali se jos mogu naci kvalitetni ojacani lanci u kompletu sa gumenim lopaticama ako je neko uzimao molim preporuku poz:ppozdrav:
 
Ja sam menjao pred psenicu lanac ovrsene mase na Z142.Cena je bila ako se dobro secam 110-120e.Kupljeno u Trgosaobracaju u Pancevu.Kompletan sa lopaticama,a prazan je bio 90e.
 
Nazad
Vrh