ZMAJ kombajni

Јанош тешко да има ту неке реалне цене,све зависи од стања комбајна,дал је имао правог газду који га је пазио или је неки крш....по мени је реална цена за 142 са 2 адаптера у солидном станњу око 6000 е...али то је мени,некоме је више а некоме мање..:ppozdrav:
 
Kod nas za te pare nema 142-ka sa 2 adaptera.Onome ko kupuje uvek je mnogo a onome ko prodaje malo.Uvek bilo i biće.
 
како нема био сам код једног човека у србији продаје за 5500 е са оба адаптера,у преговорима сам да је узмем...али да је ретко,ретко је...има их нешто мало и код нас по тим ценама ал су гробови...претежно су овде мањи комбајни...у хрватској их има баш доста и јефтино....продавао је човек близу Винковаца за 5000е са 3 адаптера.....
 
жито,кукуруз,пошто то и тражим.код нас малтене нико не сеје сунцокрет....погледајте мало по www.njuskalo.hr.i www.pik.ba и видећете...а поготово ако се успе наћи код домаћима мимо огласа тад буде исто повољније...:ppozdrav:
 
људи па код нас је 143 са једним адаптером до 10 000 е максимум,па ја за 142 не би дао никада толико новца....а пошто сам стално у покрету и тражим и разгледам упознат сам мало са ценама...а и написао сам већ пре да се цена формира од стања комбајна мада има и ликова који цене 142 10 000 е а не вреди ни 5 000...:ppozdrav: и да нашао сам једну 190 змаја за 19 000км,тј 9000е...такве су цене...код нас су на цени комбајни 13* класе пошто су парцеле мале,а не као ваше...наша највећа њива ко у вас увратине....ахах:haha:
 
Ima kod mog komšije 2 162-ke.Jedna žitna varijanta.Druga žito-kukuruz obe imaju M.B motore daće ih obe povoljno.
 
колико их цени отприлике.у каквом су стању..:ppozdrav:

андрић 1609 све то стоји мада ништа није немогуће увек нешто излети повољно...а и другачије је код вас,нажалост...
 
Skočile su cene.Da li su realne ili ne nije na nama da sudimo ali pogledajte šta od zapadnih kombajna možete kupiti za 10-ak hiljada eura+da ima i kukuruznu varijantu=ništa.
 
матић слажем се...сви ти комбајни су већ у годинама а цене им јаке...ево у нед навече је стигао код мене у село класс доминатор 58 мсм са 2 адаптера за 9000е...из словеније увезен...човек што га је увезао има нос да нађе комбајн,ово му је 4 што је препродао.прво је била 143,па два ђуро ђаковић мк 770 и сад класс.све из словеније

ддраган,не близу Бања Луке,ја сам из Републике Српске..

---------- Poruka napisana u 23:40 ---------- Prethodna poruka je at 23:33 ----------

http://www.pik.ba/artikal/2328838/zmaj-190-kombajn/ ево човек је дигао цену пред сезону сада,10500 е са оба адаптера...
 
Nedjo, prodata je 142_ka u Batkovicu, tj u njihovoj zz za citavih 16 000km (8000e). Samo varijanta za strna zita, los hladnjak, los heder, motor nije ni upaljen, ali su na njemu njegove fabricke gume, nije mnogo radio ali se zna kako se to odrzava u zadrugama. Sa druge strane prije 2 god rodjak prodao 142 sa oba adaptera, vizuelno nije bio bas nesto ali je motor bio OK, nije troskario ulje i nije se grijao, nov hladnjak i gume za 15000km (7.500e). Sve je to jaaaako relativno, ali da su ogromna vecina krsine, to stoji.
 
Zmaja 132 ili 133 dobrog ne mozes naci ispod 4.000e sa zitnom varijantom naravno jer kukuruzna nije bas za njega, dok 131 imas mnogo povoljnije ali uglavnom nose motor 6_ak koji trosi po 20l nafte u hektru, nema hid.volan, kvacilo....nije to to, ali ih ima po 2.000e u radnom stanju.Ali u oglasu kad procitas vlasnici pisu da je svaki spreman za sezonu, sto i jeste tacno, tj svi oni rade i ostavljeni su u radnom stanju, sa malo lufta na puzu, malo na prijemnom bit, malo na dobu, malo na odbojnom,vile, drveni lageri, slamotresi, ladja...neki kais i cena ode mnogo gore....
 
Tako sam i ja trazio jeftino a dobro pa nisam nasao,otisao 100km da vidim 142 u solidnom stanju kad ja tamo a ono 141 u katastrofalnom stanju ali pisalo je farbom ZMAJ 142.Pitam dedu sto ga prodavao sto me presao ,a on kaze da nije znao da je to 141 i da je to isto.
 
sova dok su jos zadruge bile aktivne u bivsoj jugi,zz Vrsani je imala 8 novih 142 sa po oba adaptera,moj deda je radio tamo kao vozac kamiona..imali su mnostvo masina i kombajna a od svega toga je ostala jos samo skoljka od 142 i psenicni heder...po zadrugama je to sve rastureno i nije se pazilo na to...a ta u batkovicu je dobro otisla mada ja nikad ne bi dao tolike pare,za mene jednostavno ne vredi toliko...a ko kupuje zmaja serije 13* slabo ce se ovajditi u kukuruzu,nazalost brzo ih rasturi:( zato ja trazim samo 142 jer mi ona nekako odg i delova ima...143 mi je vec skupa...
 
Nazad
Vrh