ZMAJ kombajni

ja sam se odlucio na ovaj potez jel svako prodaje kombajn kad ga kupujes kao dobar a o ceni da ne pricam ja sam ovaj kombajn kupio kao groba za neke relativno jeftine pare sa svim adapterima kad ga ja sredim bice bukvalno kao nov i ja ulazim u prvo jutro kosenja prvi sa mojim kombajnom e sad valjda ce me sluziti

---------- Poruka napisana u 00:11 ---------- Prethodna poruka je at 00:10 ----------

ma sve sto postoji na zmaj 142 nisam uzeo ni jedan
samo ga ti sredi...treba da te sluzi.....svi kombajni koji su izasli ispod mojih ruku tako su dospeli kod mene.....sredio sam ih kao za sebe..a na kraju dodje kupac ponudi povoljnu cenu...e onda nek ide i nek mu je sa srecom....(i ovaj sa slike je dosao kodmene iz groblja.....postavicu slike za 3 meseca....)

---------- Poruka napisana u 22:16 ---------- Prethodna poruka je at 22:14 ----------

ja sam se odlucio na ovaj potez jel svako prodaje kombajn kad ga kupujes kao dobar a o ceni da ne pricam ja sam ovaj kombajn kupio kao groba za neke relativno jeftine pare sa svim adapterima kad ga ja sredim bice bukvalno kao nov i ja ulazim u prvo jutro kosenja prvi sa mojim kombajnom e sad valjda ce me sluziti

---------- Poruka napisana u 00:11 ---------- Prethodna poruka je at 00:10 ----------

ma sve sto postoji na zmaj 142 nisam uzeo ni jedan
a sto se lezajeva tice...SKF,FAG,INA....za te se raspitaj...a za vecu kolicinu P.P
 
ja sam se odlucio na ovaj potez jel svako prodaje kombajn kad ga kupujes kao dobar a o ceni da ne pricam ja sam ovaj kombajn kupio kao groba za neke relativno jeftine pare sa svim adapterima kad ga ja sredim bice bukvalno kao nov i ja ulazim u prvo jutro kosenja prvi sa mojim kombajnom e sad valjda ce me sluziti

---------- Poruka napisana u 00:11 ---------- Prethodna poruka je at 00:10 ----------

ma sve sto postoji na zmaj 142 nisam uzeo ni jedan

Imam jednu molbu, Ako bi hteo da vodiš evidenciju o utrošku materijala (lim, farba, ležajevi, kaiši.......) pa da nam na kraju remonta prikažeš isti. U zavisnosti šta sve budeš menjao verujem da će cena remonta nadmašiti cenu za koju si kupio kombajn. Dali će i motor na remont ???:sta:
 
Jedan moj poznanik a inače moga zeta zet(najjednostavnije objašnjeno)je isto tako remontovao svoju 142-ku.Bukvalno sve novo je ugradio ostala su samo ona čela od perforiranog lima sa obe strane motora jer njih nije mogao nigde da nađe nove.Remont ga je koštao 12.000 eura a materijal nije žalio lim 2,3 i 5mm je ugradio.
 
Jeste ali će da traje.Kada se već radi sve onda je pametno uzeti počeličen lim ili pocinkovan jeste skupo ali veoma postojano.
 
Ma ja nekako nemogu da ofarbam pocinkovani a da dugo ostane farba . Verovatno ima neka caka.
 
e ovako kod prokica sam uradio limariju danas sam platio 2500 evra u to ulazi nova sabirna,rep pola bunkera,sve spirale,ladja,vetar,stranice vetra ,nadogradnja bunkera,remont slamotresa,bocne stranice,apcunzi obadva,limovi sa leve strane kedera zitnog,lim ispod motora,nosac motora,veliki limovi sa strane,lopatice vetra,varenje bocnih stranica i jos sto kojekvih limova koji su bili malo izguzvani +puzni transporter=350 evra,pikap prsti=120,biter=100,sine=215 sa virtovim sarafima i maticama,sito zitno =120,farba 40 litara=180,800 majstor za sklapanje i rasklapanje,osovina kedera=90remont reduktora 40,i jos dosta osovina ,cekaju me lezajevi ,remont bos pumpe i dizni,alnaser,lanac ovrsene mase, sve se pise svaki saraf kad zavrsim bice cifra kompletna ovo je sto sam mogao da se setim
 
Arone ajde okači koju sliku da vidimo kako napreduje remont 142 ili bi to trebao da okači član Miroslav k ???:sta:
 
Gospodine Dule preterali ste više sa oglašavanjem/reklamiranjem vašeg kombajna.Time kršite pravila foruma jer spamujete temu a niste ispunili uslove za oglašavanje na forumu!Ovo vam je poslednja javna opomena!
 
Ako je brz alanser pali lepo ako nije platis elektricara da ti ugradi sklopku za 24 volta i dva akumulatora x75 ah pali ki mina :osmeh:
 
Nazad
Vrh