ZMAJ kombajni

e sada sam racunao koliko za sad mene izlazi JD-952 remont,pa ovako:uvlacni lanci200 E,sine za bubanj250E,lezajevi bubja i bitera(4 kom)520E,lanci elevatora za zrno i povratnu masu400E,ostali lanci i lezajevi400E,sabirna ravan 300Ei onda jos posle:lim,farba,co2,elektrode flex ploce itd....
jja mislim da je JD skuplji za odrzavanje ali se nadam da ce 1500e da zavrsi posao sto se delova tice
 
ja sipam u sve traktore a sipam i golfa 3 19 tdi 98 godiste i nista im nefali niti nesto primecujem da je losije nego na naftu a kad dodje zetva sipacu i u zmaja nije on neka tehnologija da nece ici na nju
 
Ja sam jesenas sipao u kombaj a takodje i u auto i sve traktore.Cak ove zime nisam imao problema sa zamrzavanjem u autu kao prosle sa D2.
 
Evo kako clan Aron remontuje Z-142

ae1kzk.jpg


---------- Poruka napisana u 23:13 ---------- Prethodna poruka je at 23:12 ----------

2epu7x5.jpg


---------- Poruka napisana u 23:14 ---------- Prethodna poruka je at 23:13 ----------

3486gk4.jpg
 
svaka cast klanu Aron :bravo:

---------- Poruka napisana u 05:44 ---------- Prethodna poruka je at 05:43 ----------

izvinjavam se...clanu(rano je jos):osmeh:
 
Poslednja izmena od urednika:
sutra pocinje farbanje delove smo sve kupili sad treba da se polako sklapa.za 4 dana smo ga rasklopili kad cemo ga sklopiti neznam
ima tu jos dosta posla al bice kao nov sve sto valja je ostavljeno ovo sto je na slici je samo od kombajna druga limarija je sva nova valjda ce biti dobar
 
Nema tu šta da ne valja.To je praktično pravljenje kombajna iz početka.Kvalitetne ležaje da ugradite ne štedite kod tih stvari i mirni ste dugi niz godina bez problema.
 
Svaka vam čast što ste se odlučili za ovako nešto, za ovo treba imati dosta strpljenja i živaca.
 
ja sam se odlucio na ovaj potez jel svako prodaje kombajn kad ga kupujes kao dobar a o ceni da ne pricam ja sam ovaj kombajn kupio kao groba za neke relativno jeftine pare sa svim adapterima kad ga ja sredim bice bukvalno kao nov i ja ulazim u prvo jutro kosenja prvi sa mojim kombajnom e sad valjda ce me sluziti

---------- Poruka napisana u 00:11 ---------- Prethodna poruka je at 00:10 ----------

ma sve sto postoji na zmaj 142 nisam uzeo ni jedan
 
Nazad
Vrh