ZMAJ kombajni

Igralec redovi suncokreta su na 70cm,a izmedju svakog reda imas po 2 siljka jer glava povuce stablo,pa da su siljkovi na 70 obarao bi dosta.Nemoguce da taj tvoj suncokret poraste toliko visoko da pravi problema u zetvi,kod nas bez problema vrsu i gricka sa tim uredjajem gde je stablo oko 2m,samo mora polako i da se pazi.Najbolje nadjes snimak zetve sunc.pa ce ti biti jasnije kako radi.
 
taj ako je stvarno dobar vredi sigurno 14000 do 15000e

koliko će onda vredeti 143 -ka, kada je genelarno završim sa kukuruznim adapterom, ako taj vredi 15.000?:bravo:

i još nešto, milim da sam našao zbog čega ti motori mešaju naftu sa uljem, ali motor je još ufazi sklapanja zbog generalnog remonta, boš pumpa odradjena komplet i još neke stvari oko bloka motora, ali ništa dok se ne upali i proveri, u svakom slučaju ako uspem reći ću u čemu je bio problem ......
 
Nema pravila što se cena tiče.Neko ima previše sreće kada prodaje,neko nema ali sve u svemu važno je da se kotrlja.
 
Pozdrav,

pa zanima me šta ima izpod hedera, da pocepa glave suncokreta ili kako:" same se otkinu od stabla"? Jer sa slke se vidi da ima heder mali dodavač i puža.

Hvala
 
pozz kolege...potrebna mi je pomoc naime potrebni su mi delovi za vitlo ovi dole sa slike pa me interesuje da li uopste ima to u prodaji kao i naravno ako ima neko broj neke radnje ili nesto slicno,moze i na pp..unapred hvala:ppozdrav:




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
224501a25ba0-640x480.jpg
uspesno reseno na zmaju 142 mislim da je bilo pitanja u vezi postavljanja kuglicnih lagera http://www.polovniautomobili.com/oglas1813379/zmaj_142/#11
 
Pitao sam vlasnika od kog kombajna su ove osovine.Reče da su slamotresi i osovine skinute sa New Holand-a i ugrađeni.
 
Mislim da nema potrebe. Kad smo uzeli 162 stavili smo nove drvene lezajeve koji su placeni nekih 3500 set za 5 slamotresa dinara, ugradili mazalice i ne bas cesto podmazivali-kombajn je prodat sa oko 450 uradjenih kj bez potrebe da se lezajevi steluju ili cak menjaju.
 
Nazad
Vrh