ZMAJ kombajni

Hhaha nee....moracemo da promenimo glavcinu i imacemo oko 1000 obrtaja...
 
Pozz drustvo, napokon i ja sam kupio kombajn. U pitanju je ZMAJ 142RM 90 godiste. Kombajn je extra ocuvan, bio garaziran uvek, Tako da nema nigde po sebi ni rdje ni trulezi. Dobio sam uz njega 2 hedera, posebno jedan za zito, posebno za suncokret pa cu kasnije kupiti adapter za kukuruz. Ono sto mene interesuje, posto sam nov u svetu kombajna, na sta trebam posebno da obratim paznju pre nego sto krenem u vrsaj? Sta proveriti, promeniti, prekontrolisati?
Pozdrav...
 
Sto se tice farbanja onda je jedan moj drugar rekorder spicio je 60kg farbe za Z142,kako je on rekao 2x osnovna i 2 zavrsna,koooomplet je bio rastavljen ostali samo bocni limovi od njega i svaki deo posebno farban.
 
Koliko je placen ako nije tajna?










Za čestitke postoji posebna tema i nije potrebno citirati post kada se zna na čega se odnosi.
 
Gde si kupio,cena?Ako nije tajna.Posto si uzeo polovan kombajn a ne nov,na sve treba obratiti paznju.
 
U oglasima sam našo jedan 1995 godište 142 kaže čovek da su oni prvi vlasnici i da imaju sve papire i da su oni lično bili u fabrici po kombajn sad dali je to remontovan ili je ipak nov kupljen tad jer sutra idemo da vidimo pa da se ne zeznemo.
Oni i jesu prodavani kao novi ali su u stvari fabrički remontovani,sve novo na njima...najlakše se zapaze po rezervaru za gorivo jer je kao na 143 polukružni...
po meni to im nije mana što su "remotovani" ako je kombajn dobar
jel to onaj što je baš dugo u oglasima,čini mi se iz Vršca,bio ga je prilično zacepio...
 
Jeste taj.

34sjq4z.jpg
[/IMG]

Jel ovakav.
 
Po meni ne vredi te novce nijedan Zmaj 142.Našao sam još lepšeg iz Bečeja 1991 god. sa svim adapterima,prvi vlasnik,zovi sutra koliko traži taj.Prva boja,i prvi je vlasnik ovom kombajnu iz bečeja.:ppozdrav:
 
Ima papire prvi vlasnik malo je pokosio bar tako kažu sve 4 nove gume ima za suncokret da se montira na žitni heder fabrički i dosta rezervnih delova sutra ću otići da vidim dali je sve tako kao što kažu preko telefona.
 
Ja sam moj prodao prošle godine sa kukuruznim i žitnim hederom za 10000 evra.Kombajn je bio zategnut ko praćka...
 
Nazad
Vrh