ZMAJ kombajni

pa ne reko ako je iz tog kraja pa zna za kombajn na to sam mislio :) ima takvi za 8 sa adapterom ali valjda vredi nesto i sto je tako nalickan...
 
Moj zmaj 125 sa mb motorom trosi 9 litara po kj.
Post je spojen: [time]1299970032[/time]
_________________________________________________
Dajem ga za ZMAJA 133
 
4jrtoh.jpg

1zwbt02.jpg

Evo drugar,doduše sa žitnim hederom ali nemam drugu verziju.Ako te to interesuje zbog eventualnog transporta labudicom mogu odmah da ti kažem da u Srbiji ima cele 2 ili 3 niskonoseće na koje može taj kombajn da se natovari a cena transporta je jako velika. :cao:
 
Potrebna mi je pomoc! da li znate ko radi najbolje rezervne delovove za zmaja 143 slamotrese,sabirnu ravan itd.... moze broj na pp..Unapred hvala! :ppozdrav:
 
Ljudi treba mi pomoc...
Da li je neko od vas pruduzavao cev za kipovanje i koliko? Imam problem kad punim u kamion i hteo bi da produzim,da li neko ima neku ideju,koliko bi bilo dobro produziti i kako?
pozz
 
Ja sam sa mojim 141 koji je imao kratku lulu kipovao bez problema u kamione,istina mora malo više da se nišani ali ostvarljivo je.Cena dugačke(polovne)je oko 200 eura.
 
Matić je napisao(la):
Ja sam sa mojim 141 koji je imao kratku lulu kipovao bez problema u kamione,istina mora malo više da se nišani ali ostvarljivo je.Cena dugačke(polovne)je oko 200 eura.
A reci mi kolika je ta dugacka? Jer ja sad mogu da kipujem na visinu od 3,10m a problem je u suncokretu jer su kamioni minimum 3.4m i vise.. ne znam koliko da je produzim da bi dobio visinu i da li bi bilo nekih problema?
 
kod mene je kolega rjesavao problem kipanja u visoke kamione tako da je na uvratini plugom naorao brazdu s jedne strane i druge i na to je natjerovao lijevi tocak, a tamo gdje ide desni je razor napravio ako je bilo potrebno i nema da ne moze kipati.
 
Bobo je napisao(la):
kod mene je kolega rjesavao problem kipanja u visoke kamione tako da je na uvratini plugom naorao brazdu s jedne strane i druge i na to je natjerovao lijevi tocak, a tamo gdje ide desni je razor napravio ako je bilo potrebno i nema da ne moze kipati.
Kada tako natovaris u kamionsku 2 vagona i onda je treba izvuci napolje, bilo bo tu momackog posla za traktor.
Ja sam gledao tako su za berace ukopavali prikolice da mogu da je natovare, a kasnije ne mogu da je izvuku moraju da zovu u pomoc :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh