ZMAJ kombajni

Ima u Deronjama odličn Z-143.Neda ga ispod 17000 sa kukuruznom i žitnom varijantom.Video sam ga u radu.Zamerka je motor koji dimi ali je to izraženo kod većine.
 
Ako hoces da za ceo dan malo uradis spram tvoje 170-ke, nemoj da uzimas 143 jer ces se pokajati!
Video sam par 143-ki u radu i nijedna me jos nije nesto preterano odusevila. Heder joj je extra i to sto ima hidro pogon vitla i veoma tihu i preglednu kabinu ali joj je propusna moc mala i hoce da lomi zadnju osovinu slamotresa. Ako taj neda ispod 17000 onda ne bi trebalo da ima vise od 1000rh...
 
Mislim da je na forumu prodavana 143 za 14000e, pre nekih 2-3 meseca.
Mozda gresim

Zna li neko posto su izlicitirane 143 ke u Paciru?
 
Kurkela je napisao(la):
Zna li neko posto su izlicitirane 143 ke u Paciru?

650.000-670.000 3 komada zitna varijanta.
Izlicitirane cene su i pocetne ili pomerene za jedan korak :sta:
Nisu bili skupi za te pare a kupio ih je Casnji. Cene su bez pdv-a.
 
To nije puno! Pametan covek uzeo sve tri!
Ova 171 iz Odzaka nije skupa!E sad kakva je to je druga stvar!?
 
Ako su prodati za te pare nije skupo.
Ma u kakvom stanju da su bili od tri, moze se kompletirati dva, sigurno. :ppozdrav:
Daleko bolja varijanta nego lupiti lovu i naj,,,,i.
 
Video sam i 171 ali nisam posebno zagledao.Radila je soju i tako prljava je ostavljena u hangar.Znam da ima jednu novu prednju gumu.
 
Zanimljiv sistem razbacivača slame na kombajnu koji mnogo podseća na Z-780.[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2CDKsQ3ujsI[/youtube]
 
Evo nase malise ,sa adapterom za kuruz!
vwr38l.jpg
 
mims je napisao(la):
Hm, treba videti u kakvom je stanju kombajn. Na prethodnoj stranici ima 171 isto godište, samo bez žitnog hedera za 11 000 E, a 171 i 191 su slični kombajni, a neverujem da žitni heder od 6m košta čak 9000E . Po ovim cenama , ja bi se pre opredelio za 171 i negde bi posle našao i žitni heder, ali napominjem, treba prvo obići kombajn. :cao:
 
Nazad
Vrh