ZMAJ kombajni

www.google.rs/url?sa=t&source=web&c...sg=AFQjCNFc3Me8wJW-BPyfqRHHkulBHQPOKw&cad=rja pozovi jednog od najvecih proizvodjaca lanaca u evropi ,fkk originalni lanac ti je njihov. filip kljaic kragujevac. na sajtu imas i merenj koraka lanca idi u proizvodni program i stisni koji ti lanac treba jedno redni dvoredni...videces tabelu a ispod tabele su ti mere
Post je spojen: [time]1288444307[/time]
_________________________________________________
mims je napisao(la):
paorpaor je napisao(la):
To mu je mera, sta ce mu vise ? Da mora da kipuje u sred njive :sta:

Kakva mu je to mera, toliko nosi i 142?
da ali ovaj ide duplo brze ili jos brze
 
uzmi od fkk ali od njih direktno. inace sve koji su bez ziga ne uzimaj ma koliko ih hvalili, uglavnom su made in prc. i kvaliteta zvake.pa ti onda strada i lancanik ..... i eto troska
 
@tellnet

U Demetri kupuj samo skuplje lance, jer su im ti izuzetnog kvaliteta.

Imam jedan problem, pa bih molio ako neko može da me posavetuje:
Već drugi put ove jeseni mi se desilo da se odvali prednji deo prve lađe (one "talasaste") ispod doba. To je onaj deo koji je spojen sa gumom.
Guma se ne iscepa, ali pleh od lađe se pocepa i onda tu se rasipa zrno.
Već sam jednom skinuo heder i usta pa to povario, ali to se eto opet desilo.
Da li je tome uzrok samo smanjena elastičnost te gume, tj. njena zastarelost, ili ima još neki uzrok koji ja ne znam, ili ne vidim na kombajnu?

Hvala svima koji mi mogu pomoći.
 
Vidim da ima ljudi koji koriste i stare zmajeve kombajne pa reko da pitam treba li mozda nekom presa za kombajn, ako bih mogo da uzmem koji evro za nju, samo mi zauzima mesto u garazi, ili da je dam ciganima.
 
Kolika je realna cena za Zmaja 142 i 142RM zitna varijanta?

A koliko kosta kukuruzni adapter 4 reda?

Mislim prvenstveno na kombajn u dobrom radnom stanju.
 
steva mrštanac je napisao(la):
Vidim da ima ljudi koji koriste i stare zmajeve kombajne pa reko da pitam treba li mozda nekom presa za kombajn, ako bih mogo da uzmem koji evro za nju, samo mi zauzima mesto u garazi, ili da je dam ciganima.
Koliko košta?
 
Da li neko zna gde moze da se kupi propeler/ventilator (onaj koji se montira na vodenu pumpu) na kombajnu 142, ali da bude plasticni :sta:
 
Iskren da budem -zorancile- stvarno nemam pojma koja bi bila cena a da ne lupim. Ona je ispravna demontirana 2004-te i od tad je u garazi. Ako znas kako idu ti predlozi pa cemo razmatrati.
 
Farmer II je napisao(la):
Da li neko zna gde moze da se kupi propeler/ventilator (onaj koji se montira na vodenu pumpu) na kombajnu 142, ali da bude plasticni :sta:
Mislim da je neko pominjao da pase od YTO 1204 ventilator (plasticni) na zmaja.
 
Peter je napisao(la):
Farmer II je napisao(la):
Da li neko zna gde moze da se kupi propeler/ventilator (onaj koji se montira na vodenu pumpu) na kombajnu 142, ali da bude plasticni :sta:
Mislim da je neko pominjao da pase od YTO 1204 ventilator (plasticni) na zmaja.
jeste ja sam pominjao pase od yta 1204 ali od onog starog kockastog, ima u agrovojvodini. ja sam tako ugradio i nema problema. ima jedno krilce vise od originalnog. http://www.poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=17419&page=12 pisano je na susednom forumu
 
jbrtka je napisao(la):
Zasto mora da bude plasticni?da li crkava pumpa?
Več duže vreme nameravam da zamenim metalni sa plastičnim, jer plastični manje opterećuje pumpu, a i ako dođe do cirkusa manje su posledice sa plastičnim
Post je spojen: [time]1288635116[/time]
_________________________________________________
miroslav k je napisao(la):
Peter je napisao(la):
Farmer II je napisao(la):
Da li neko zna gde moze da se kupi propeler/ventilator (onaj koji se montira na vodenu pumpu) na kombajnu 142, ali da bude plasticni :sta:
Mislim da je neko pominjao da pase od YTO 1204 ventilator (plasticni) na zmaja.
jeste ja sam pominjao pase od yta 1204 ali od onog starog kockastog, ima u agrovojvodini. ja sam tako ugradio i nema problema. ima jedno krilce vise od originalnog. http://www.poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=17419&page=12 pisano je na susednom forumu
Hvala kolega, raspitaću se u agrovojvodini da li imaju pa da mi pošalju. :cao:
 
e sta mi se danas desilo univerzalu pao pritisak ulja na punom gasu ima 1 bar a kad se ulje ohladi 3 bara,da li neko zna sta je problem ili da skidam motor dole da ga rasklapam.
Post je spojen: [time]1288642062[/time]
_________________________________________________
motor netrosi ulje nedimi kad radi a nema pritisak.kad oduzmem gas kazaljka padne na pola bara a ceo dan je radio sa losim pritiskom.
 
Nazad
Vrh