ZMAJ kombajni

ljudi koliko je sirine vrsilica tj dob na zmaju 143 i koliko bi me izasla secka za istog
 
dzordz je napisao(la):
ljudi koliko je sirine vrsilica tj dob na zmaju 143 i koliko bi me izasla secka za istog
4.20 sirina hedera,dob 100 cm..... ako ti je 105konja motor u njemu,onda je slab za secku.....morao bih da ides kao puz stalno........................ :ppozdrav:
 
kakav je ovo lik od coveka.Gde se na kombajn montira glava od ribe :haha:
Šalu na stranu originalni Frank podizači za J.D-a su 1500 din komad tako da je ovo nepovoljno
 
29o6cdi.jpg

Post je spojen: [time]1287570337[/time]
_________________________________________________
qs1b86.jpg

Post je spojen: [time]1287595804[/time]
_________________________________________________
podizaci frank na zmaju 15eur.prodavac je rekao da su za jd
 
da li neko ima nekakvo resenje kako kupiti sapurine za kombajnom ili da li moze da se zakaci kikinska prikolica za kombajn pa da sapurine upadaju u prikolicu ideja nije losa a da li je izvodljiva bas me zanima sta vi mislite posto mi trebaju sapurine jer se grejem na njih. :sreca:
 
zzivica je napisao(la):
da li neko ima nekakvo resenje kako kupiti sapurine za kombajnom ili da li moze da se zakaci kikinska prikolica za kombajn pa da sapurine upadaju u prikolicu ideja nije losa a da li je izvodljiva bas me zanima sta vi mislite posto mi trebaju sapurine jer se grejem na njih. :sreca:
izvodljiva je idea, ali sapurine nece goreti jer imaju vlagu, i ruzno bi to izgledalo, vise lisca nego sapurina, trebalo bi posle kroz komusaljku da se proba kako bi onda izgledalo. kod nas sam video da ljudi rucno skupljaju sapurine, isplati se jer 1 prikolica kikinda puna sapurika kod nas se prodaje 4-5 hiladarke
 
kad sam krunio pre dva dana samo se crveni zemlja same sapurine skoro da nemaju lisca pa nebi bilo toliko prljavo ako budem radio bice slika.
 
Pitanje jedno . Potrebno mi je neki broj telefona za nekoga ko prodaje lance za kombajn . Treba za Zmaj 780 lanac doba za veci zupcanik . I kako se on meri da znam coveku reci sta mi treba :ppozdrav: . Unapred hvala
 
Nazad
Vrh