ZMAJ kombajni

a kako bi bilo da fiksiram neku osovinu iza njegove i da skinem njegove tockove zakacim traktorom i izvucem od tog mesta,koja je tezina 161 bez hedera.
 
Koliko ti puta imas prolaziti tom ulicom tokom godine?

Prevelika zajebancija ako moras stalno to raditi kad ides kuci... Ostavi kombajn na nekoj ledini, zavezi dobrog gladnog psa za njega na dugackom lancu i mirno spavaj ;)
 
pa na pocetku sezone i kad se zavrsi da ga vratim kuci ovako neka stoji na ulici,ali bi mi dobro dosla informacija o tezini 161 bez hedera
 
Da sad netražim ali mislim oko 5t. :cao:
Imam ja neke uzane 38 i original pašu na kombajn, e sad od čega su neznam, nešto matoro,zadrugar i tome slično... traži nešto u tom smeru a što se tiče razlike 142-162 razlika u felni je zanemarljiva,nijansu šira.
 
Ja za 142 imam rezervni točak 38x13.6 i iste je visine kao original guma za 142....
 
565 je napisao(la):
::pomoc:;drugari dal neko zna od cega ce da mi odgovaraju uske felne da stavim na kombaj 161 da bih mogao da ga proteram kroz ulicu nekih 100 metara jer je ulica 3m a kombaj 3,30m jer imam jednog namcor komsiju neda da prodjem kroz njegovo.
odgovaraju ti gume i felne od zmaj 133 ili zmaj 135,saraf,saraf!one su uze a i mogu se okrenuti,pa je onda jos uzi gaz
 
Danas smo rešili da počnemo sredjivanje hedera od 142-ojke.Rasturili ga ko Bugari skupštinu.hoćemo da mu zamenemo korito i malo ojaćamo konstrukciju.Ako je neko ovo radio gde je kupovao korito?Da li neko ima ideju kako ojačati konstrukciju da se ne ugiba u sredini.Sada imam slike pre skinutog korita a sutra ću slikati konstrukciju pa da mi neko objasni šta treba ojačati.
2kg4yp.jpg
iz99iq.jpg
 
kiraj je napisao(la):
Danas smo rešili da počnemo sredjivanje hedera od 142-ojke.Rasturili ga ko Bugari skupštinu.hoćemo da mu zamenemo korito i malo ojaćamo konstrukciju.Ako je neko ovo radio gde je kupovao korito?Da li neko ima ideju kako ojačati konstrukciju da se ne ugiba u sredini.Sada imam slike pre skinutog korita a sutra ću slikati konstrukciju pa da mi neko objasni šta treba ojačati.
2kg4yp.jpg
iz99iq.jpg
video sam na netu,l i a firma u molu radi evo ti br 024/861-375,024/863-183
 
abro je napisao(la):
@kiraj
Ada,Mol,možda: http://prometalmuncan.com/radionica.html ima ih xxxxxxxxxxxxxxxxxx
Marin Munćan mi je prošle godine radio komplet puž i kostur vetra ,zadovoljan sam sa njim .Kontaktirao sam ga ali hoću da proverim i na druga mesta.Momentalno ima gužvu ,ali mi je obećao da će odraditi.Nisam znao da ima sajt.Čovek je u komšiluku kod Zrenjaninca.
 
mislim da jeste ima prodavnicu reezervni delova ali cuces od Duleta naj bolje malo je duze cekao a zasto :sta: na vizit kartu pise loncarski milica Kralja Petra 1. 50 021833218 835004 0642686801
 
Nazad
Vrh