ZMAJ kombajni

Dragane a Drasko iz Panceva. Jeste da sastavlja i babe i zabe ali probaj mozda ima sta ti treba. Ili da od.tvog zvona napakuje ostalo upotrebljivo. Imas na kupujemprodajem njegove oglase pa pozovi.
 
ranije mi je kido onaj centralni sraf od 16 mm sto drzi menjac,to sam ojaco i vise ne puca,napred nosaci na menjacu cu ok a juce je puko onaj nosac napred kod remenice na onom vinklu gde idu 2 12mm srafa,ali tresucko je i pre nego sto je puko.

U rikverc krece normalno.

Ne mazem mnogo tu mazalicu,svaki drugi dan po jednom ili dva puta.
 
I to je previše. Jednom ili dva puta u sezoni maksimalno. A ima i ona mazalica na osovini druk ležaja,i nju takođe ne treba često podmazivati.
 
Skini zvono.Verovatno ti je opalio ležaj u spojničkoj.Meni se jednom raspao i pokidao cug koji drži menjač a skakao je k'o jarac kada pustiš kvačilo.
 
A sve mu je..m,nesto mi se ne majstorise. Pokusacu da pokosim jos 20-tak jutara sto mi ostalo pa cu onda preko zime rasklapati.
 
Dragane a Drasko iz Panceva. Jeste da sastavlja i babe i zabe ali probaj mozda ima sta ti treba. Ili da od.tvog zvona napakuje ostalo upotrebljivo. Imas na kupujemprodajem njegove oglase pa pozovi.

Ne znam dal mislis na onog sa Vojlovice on je dobar majstor I ima delova, al subotim ne radi a nisam hteo da cekam ponedeljak.
Nasao sam Bosh-ov lepo spakovan.
Hvala Maticu na prepiruci za majstora.
 
Meni bila pokidana oma vinkla ispod sabirne na koju ide nosac menjaca, i nisam ni znao nego jednom kad je tata pomerao vidim menjac se nategne pa se vrati, i kad sam to ojacao vise nije skako, ali moj je najvise u rikverc skakao, 142 zmaj je u pitanju.
 
Ne znam dal mislis na onog sa Vojlovice on je dobar majstor I ima delova, al subotim ne radi a nisam hteo da cekam ponedeljak.
Nasao sam Bosh-ov lepo spakovan.
Hvala Maticu na prepiruci za majstora.

Pa on trenutno radi na Novoj misi kod sale David na novoljenskom putu. Kod je iz Vojlovice ne znam. Al bi bilo dobro znati ko radi ako zatreba.
Koliko te je izasao lepo spakovan bošov anlaser, čisto pitam?
 
Drugari imam problem na Z170. Naime na varijtoru vožnje na donjoj samoštelujućoj remenici non stop kida segere, ili iskaču, jedan kanal je iskopan novi, a na drugom osamo obrađen kanal. Kad ispadne seger, remenica se samo razvuče i ko da nema varijatora...

Da li je neko imao problem i kako ga rešiti? Imanli negde da se ta cev kupi nova?
 
Teško da ima nova.Ili da nađeš dobru polovnu ili da ti strugar napravi po uzorku.Pošalji mi sliku na Viber možda ima tamo kod drugara a da i ne znam da je to.
 
Nazad
Vrh