ZMAJ kombajni

Isti problem sam imao. Čak sam i rucnu slavinu stavio umesto nepovratnog ventila. Problem se resio kad sam blindirao (zatvorio) izlaz za grejac na filteru.
 
Nije do ac pumpe tu mi nevraca nazad vec izgubi pritisak u sistemu a to je onaj ventil iznad filtera imam novi pa ću večeras promeniti i videti ima li promena.
 
Tebi se od ac pumpe do rezervara izgubi stub goriva i kad upalis tu povuce vazduh. Proveri crevo do ac pumpe, a i ventil nije lose resenje.
 
Pitanje za iskusne clanove :142 hladan pali bez ikakvih problema, sto se kaze na zub, a kada se ugreje recimo posle pola sata sat ponasa se kao da je prazan akumulator dok se ponovo ne ohladi (sat dva) onda opet pali? I da dodam motor se ne pregreva, ne prelazi 70 c
 
I moj danas vruc ni da se javi...polijem litru vode po bosh pumpi i sastavi ko metak...
A kad ga gasim preko noći ili na duze zavrnem slavinu idpod rezervoara...inace isto ostane bez nafte... kupio sam nepovratni ventil al zaboravio da ga instaliram jutros...
 
Nije anlaser,ne ako si 2 puta vec nosio kod majstora i opet imas problema.Ovo sto ti je Sremac rekao je ono sa cime smo se i mi patili ,dok nismo nosili pvp pumpu ,promenjen kod bosiste neki deo od 50ak eura,i sad pali na zub ,nebitno kolko god da je temp. motora.Ti probaj isto to sa vodom,ako ti pomogne,nema sta vise da mislis da je u pitanju.
 
Ja sam stavio električnu pumpu od auta i nema više upuštanja goriva, kad luftiraš samo daš kontakt i ona gura.
 
Pitanje za iskusne clanove :142 hladan pali bez ikakvih problema, sto se kaze na zub, a kada se ugreje recimo posle pola sata sat ponasa se kao da je prazan akumulator dok se ponovo ne ohladi (sat dva) onda opet pali? I da dodam motor se ne pregreva, ne prelazi 70 c

sremac84 ti je već dao odgovor.
Imao sam i ja nekad tih problema....... ako neće vruć da upali, 2-3litre hladnije vode pospi po PVP i ako ti upali odmah na zub, onda ti je glava PVP za menjanje.....
 
Opisi nam malo kako mislis ko da je prazan akumulator, jel sporo vrti? Ako je to onda nema veze sa tim pvp. Wko vrti a ne pali, onda je hidro glava na pvp.
 
Mene je zajebavala masa sto ide na akumulator... Zardjao saf i nije imao masu na sasiji.... Proveri i to za svaki slucaj...
Zna li neko broj klinastog remena sto ide za pogon lule na 142....
 
Zaboraviosam ,pumpa je takodje odradjena a problem je ostao. Kada hocu da ga upalim posle gasenja u radu anlaser ne moze uopste da okrene nego samo zastenje kao da je prazan akumulator.
 
Има ли негде да се купи нова осовина за 142 која даје погон хидрауличној пумпи а мислим да уједно покреће и бош пумпу.
 
Nazad
Vrh