ZMAJ kombajni

Obe samo što druga ima češalj.Možda to i ide tako,ne znam.Kod mene na Zmaju za pšenicu je išao skroz češljast nastavak dok za kukuruz nastavak kao na prvoj slici bez češlja.
 
Čitao sam negde u temi da se na 142 ugradjivala el.pumpa za gorivo...e sad jel jel potrebno ac iskljuciti ili ostaviti i jednu i drugu...

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Čitao sam negde u temi da se na 142 ugradjivala el.pumpa za gorivo...e sad jel jel potrebno ac iskljuciti ili ostaviti i jednu i drugu...

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
Stvarno mi nije jasno sta ce ti obe,a ustvari ukoliko je AC pumpa dobra sta dobijas ugradnjom elektricne?
Meni ne valja AC pumpa.Kad stoji vrati se gorivo tj. ne drzi nepovratni ventil i samim tim nema ni dovoljno goriva u radu.Gledam da kupim novu AC pumpu i ne komplikujem stvari sa strujom.Isto tako sam uradio i na mom NH i nakrivio kapu.
 
Kupio sam onu zelenu traku da lepim na staklo kabine.Molim vas, da mi neko napise gde je bolje ili gde treba lepiti spolja, ili iznutra.
 
Čitao sam negde u temi da se na 142 ugradjivala el.pumpa za gorivo...e sad jel jel potrebno ac iskljuciti ili ostaviti i jednu i drugu...

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Mi smo ugradili tu eletricnu, skinuli smo ac pumpu, stara ac pumpa zbog lose membrane(mala privreda) je cesto znala da mesa ulje i gorivo, od kako smo ugradili eletricnu nikada se nije desilo da padne nivo goriva i ujutru pri prvom paljenju ni u toku rada.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stvarno mi nije jasno sta ce ti obe,a ustvari ukoliko je AC pumpa dobra sta dobijas ugradnjom elektricne?
Meni ne valja AC pumpa.Kad stoji vrati se gorivo tj. ne drzi nepovratni ventil i samim tim nema ni dovoljno goriva u radu.Gledam da kupim novu AC pumpu i ne komplikujem stvari sa strujom.Isto tako sam uradio i na mom NH i nakrivio kapu.
Pa zato sto svake godine menjam ac pumpu ...toliko o njihovom kvalitetu...slikacu onaj nepovratni ventil na sesiru da vidite kako izgleda ono bi i deca od 7 godina bolje napakovala...
f5831b64761e8b061b2c3c8719a8f384.jpg


Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh