ZMAJ kombajni

Moze li mi neko reci tacnu dimenziju remena koji pogoni elisu (propeler) na hladnjaku na kombajnu Zmaj 133, znaci onaj remen sto ide dole na remenicu na motoru pa gore do elise hladnjaka? Ako neko zna oznaku da mi napise, trebao bih da ga zamjenim a na tom starom sto je bio ne vidi se oznaka.
 
@Matic Nismo stelovali. To sad sve planiramo. Kad smo stavili nove kajseve varijator je bio dobar(bar mislim) to je bilo pred zito. I onda je u kukuruzu poceo da se trese po malo i prosle god sve vise. Mada, i kajseve smo uzeli najjeftinije pa je mozda i do njih malo.
 
Podelio bih rado ali sam priručnik dao uz kombajn kada sam ga prodao a napamet ne bi da pišem.Ima sigurno neko od članova pa će podeliti a ja ću se potruditi da pronađem u trenutnoj arhivi koju posedujem.
 
Nemam prirucnik a verujem da bi mnogi voleli da cuju kako se to radi od nekog ko je radio.
 
screenshot1.jpg
screenshot2.jpg

I podesiti paralelnost remenice varijatora i remenice motora!
Možda nekom pomogne!
 
Zna li neko kojom brzinom se okrece onaj selektor na kombajnima koji su dzakarosi??? Imam jedan pa bi sad hteo da ga preuradim da mogu zito sa njim da cistim.. Imam jedan selektor ali nije isti a islo bi brze sa dva ali me zanima kojom brzinom se vrteo fabricki na kombajnu da znam koj motor sa kojim reduktorom da potrazim...
 
ja sam kupovao od agroprofila za dva kombajna i zadovoljan sam!

- - - - - - - - - -

agroprofil iz ade!
 
Ima moj poznanik dva kombajna zmaj 161 i 162 na prodaju.Ako nekog interesuje neka mi se javi na pp za kontakt tel.
 
Nazad
Vrh