ZMAJ kombajni

Skeniraću je samo mi treba neka pomoć kako i gde to da postavim.Mislim da sam ja to već jednom uradio ali ne znam gde.Naši izumi se zove knjiga,ako je neko negde nadje...
 
Kolege koja firma pravi i prodaje lanac usta sa sinama za 142ku. Ovde po radnjama je 250e.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da na ničemu od strojeva ne treba štedjeti a pogotovo na kombajnu jer kombajn je jedini koji dok god radi ZARAĐUJE čiste pare... Nebitno koliki prinos imate na njivi ni koja je cjena robe, ne plaća se usluga i mislim da je kvaliteta uvijek na prvom mjestu bez obzira na cijenu. Bar ja tako razmišljam i na kombajn npr nikad ne bih stavio polovnu gumu. Kolega je muke mučio s polovnjačama i kad je sračunao da je u dvije godine dao dvije nove gume na te polovne, jednostavno je odustao i kupio nove i sad je makar miran dulje vremena. tako i kose i lanci, remenje, naježim se kad čujem kako hvale "borovo" remen samo zato što je jeftin a mene je borovo remenje na zmaju koštalo i živaca i vremena PREVIŠE...

Mislim, koliko često se uvlačni lanci mjenjaju da sad od jednom 20-30€ igra neku veliku ulogu. Još pogotovo, kad čujem: "Ne trebaju nove spojnice, imam stare, još su dobre" UFFF
 
Ako je ovo istina, svaka čast tim ljudima... Ispočetka mi je zbilaj zvučalo kao neka propaganda tipa: "Zapad nas uništava, ruši bratstvo-jedinstvo" otimaju naše izume ali vidim da čovjek u prvom licu piše sve kako je on to vidio i doživio. Sad ako on mulja, njemu na dušu...

Još jednom, svaka čast njima obojici!
 
Nazad
Vrh