ZMAJ kombajni

Samo kad se pokvari. Onda je jbm li ti restauriranu m. u p. i tita što te ostavi u amanet! :)
Šalim se. Ne kvari se. Neko mu stavio nalepnicu ali u originalu nije. Ustvari ne može ni biti kad je 83-će. Ali letos je (skoro) postao. Dobio je gornju osovinu grla, od RM-a tj 143-ke. Ostale razlike između rm i klasičnog su mi nebitne pa ih vrv neće dobiti.
 
Evo ti tabla pa napravi 143 :osmeh:
a5de891105906844.jpg
[/URL] [/IMG]
 
:haha: Da, nema smisla
Posto sam resio da se necu osavremenjavati sto se tice kombajna kupovinom zapadnog, resio sam da "osavremenim" isti
Sad koliko cu stici ove godine ne znam, treba tu vremena a i finansija
ali verujem da ce se povecati kapacitet za 20% u psenici sigurno a i malo i na udobnosti ce se poraditi
 
Ja samo malo da imam vise posla uzeo bi maticevu masinu ili jis jedan 171. Bolje mi ne treba, a za razliku u parama bi ih jos malo estetski uradio i mir. Ne kazem da ne moram o necem drugom misliti da nebi uzeo mladji zapadni,al ovako i ovaj je dosta dobar.
 
Naravno da ima! Jedan čovek ne zna sve-više ljudi više zna.
Matiću, meni je problem što još malo pa neće imati ko da vozi i ovog jednog a kamoli dva. Druga stvar, treba mi kombajn sa adaptacijom za uljanu repicu, sečkom, dobro zatvorenom kabinom pa samim tim i klimom. Jbg astma i ostale zahebancije s plućima....
 
A stvarno brate maticu, ti si preskocio na stranca, i sad jos vise hvalis zmaja.. Nije ti bas argumentovano izlaganje. Ne kazem da je zmaj bolji, ali ako imate vaznija ulaganja, zmajevi jos kako vrede...
 
Uvek se u nešto ulaže.Kombajn je investicija koja radi da zaradi.Zmaja nisam nikada kudio niti ću jer je kod mene otplatio sebe i kupio još dosta drugih stvari što direktno što indirektno.
 
Сад мора бити хваљен кад треба да пронаће новог газду:osmeh:.Иначе јел тај 151 нека међу серија ,не видим да их има?
 
Ono što valja uvek ću hvaliti a što ne valja kuditi jer sam takav.Poenta cele priče je u tome što za relativno iste pare koliko košta dobar Z 142(sila nebeska pored kultnog IMT 558 jel)može da se dobije kombajn koji je 50% sposobniji i brži u radu ali otom potom.
 
Nazad
Vrh