ZMAJ kombajni

imali ko nekakvu sliko sa dimenzijama svih remenja koji ima zmaj 142. u katalogu imaju sifre ali to mi ne pomaze trebaju mu mjere
 
Eve ga
2u9pgeb.jpg


- - - - - - - - - -

Neko je to davno okačio, nadam se da se ne ljuti što sam ja sačuvao pa prosledio.
 
Po mogućstvu sa dimenzijama.Imao sam ga i ne znam gde je završio tj.negde sam ga zaturio i ne mogu da ga pronađem a treba mi.
 
Poslednja izmena:
Nešto sa kataloškim brojevima, dimenzijama (Li, La, Tw) i pozicijama sam izbunario... Valjda će biti dobro. :osmeh: Šaljem na pp.
 
Pozdrav kolege.Raducka se po dvorištu pa je i kombajn došao na red. Olabavio mi se nosač senzora za brzinu bubnja na 143 i senzor je stradao.Kod nas u Pančevu ga nema.Dali neko zna gde ga mogu naći ili da pređem na elektronske sa displejom?

- - - - - - - - - -

Pozdrav kolege.Raducka se po dvorištu pa je i kombajn došao na red. Olabavio mi se nosač senzora za brzinu bubnja na 143 i senzor je stradao.Kod nas u Pančevu ga nema.Dali neko zna gde ga mogu naći ili da pređem na elektronske sa displejom?
 
U jednoj prodavnici su mi rekli da možda i mogu da naruče ,ali nije original i koštao bi preko 4000,a za 30e ima elektronski sa alarmom i displejem.Ja sam za original,a baš ako nema,idem na elektroniku.
 
@MONTOYA Bravo druže. Prava informacija.Ako se nesnađem tako ću i da uradim.Najbolje je sve da radi,ali broj obrtaja bubnja je važniji.:ppozdrav:
@Matic Ja sam ga skinuo ali nema nikakvih oznaka.Samo neki broj 82 ili 87.Kad bi imao neki broj telefona bilo bi lakše.:ppozdrav:
Ili čekati vašar u Debeljači pa tražiti.
 
Nazad
Vrh