Laktofrizi

www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
Evo to je taj laktofriz, u solidnom stanju očuvan, kolika je njegova realna cena? Imajući u vidu da je 200 litara
 
Kakva su iskustva sa laktofrizima koji hlade mleko sondom?Imam u ponudi da kupim,kapacitet je 200l,monofazni.Vredi li 400evra toliko mi trazi?
 
Masterfrigo Beograd.
Koji problem imas sa laktofrizom?
Ako je u pitanju kompresor probaj najblizi frigo servis.
Ako je termoregulator ili motor mesaca probaj elektro servis, malo bolji. Moze biti i samo sonda.
 
Hvala, Gorane. Sve je u redu sa kompresorom itd. Treba mi plasticni poklopac koji zatvara otvor gde se sipa mleko. Mislim da je isti za sve njihove laktofrize.
 
Neko mi je pisao na pp u vezi sa laktofrizom, a slucajno sam preko talpatalka pre nego sto sam mu dgovorio obrisao ceo inbox, i ne secam se o kom clanu se radi. Ako zeli, moze ponovo da mi posalje poruku, odgovoricu.
 
Kolege, planiram u skorije vreme kupovinu laktofriza od oko 200-250L iskljucivo sa mesacem. Koju marku laktofriza mi predlazete(Alfa Laval, Westfalia, Rapid..) i kako ste zadovoljni njima? Po oglasima nalazio sam i Laktofriz Gornjomilanovacke firme Rapid pa me interesuju Vasa iskustva sa istim!?
 
Ja sam zadovoljan Rapidovim laktofrizom.
Gledaj samo da je mesac sa elektromotorom na 220 v, stariji modeli
su na 12 V, i ta varijanta nije dobra.
 
Ja sam zadovoljan Rapidovim laktofrizom.
Gledaj samo da je mesac sa elektromotorom na 220 v, stariji modeli
su na 12 V, i ta varijanta nije dobra.

Nasao sam jedan Rapidov laktofriz godinu dana star ali je mesac sa motorom na 12V. Vredi li to uzimati pa prepraviti na 220V? Nov elektromotor za mesac sa zubcanicima je 85evra u Rapidu, pitao sam ih danas.
 
Nasao sam jedan Rapidov laktofriz godinu dana star ali je mesac sa motorom na 12V. Vredi li to uzimati pa prepraviti na 220V? Nov elektromotor za mesac sa zubcanicima je 85evra u Rapidu, pitao sam ih danas.

Cudi me da je samo godinu dana star, a ima 12 v motor ?
Nov motor , ipak, mora neko strucno da ugradi.
Moraju se busiti nove rupe, a i postojeci mesac se mozda mora menjati ili prepravljati.

Sve zavisi od cene.
 
Cudi me da je samo godinu dana star, a ima 12 v motor ?
Nov motor , ipak, mora neko strucno da ugradi.
Moraju se busiti nove rupe, a i postojeci mesac se mozda mora menjati ili prepravljati.

Sve zavisi od cene.

Hvala na savetima. Raspitacu se dobro koliko bi me jos ova prepravka kostala, pa cu se odluciti da li da kupujem ovaj Rapidov polovan ili nov laktofriz, ili pak polovan Westfaliu ili Alfa laval.
 
Nazad
Vrh