Gde ima najjeftinijih herbicida?

Nebojsa otidji u Meteor Komerc u Kuli bice sjajnih uslova za pesticide i ostale potrebstine
Post je spojen: [time]1263403559[/time]
_________________________________________________
Meteor komerc Sombor
Harmony 16 g 1500 din
cordus 40 g 2400 din
Cordus 10 g 600 din
 
@ ljubek
To je bivša Agroapoteka.
Videćemo gde će biti jeftinije i povoljnije. Izgleda da će ovog proleća biti dosta borbe za kupce, da ne kažem mušterije. Kako mi kaže koleginica ni banke neće baš puno zatezati.
 
Znam da ce biti zesce grebanje za kupcima jer se prodavaca namnozilo ko kusih pasa lutalica a love ni od korova.A i na trzistu ce bit svakakvog smeca treba obratiti paznju.Pogledaj samo ovu situaciju sa azotnim djubrivima cena pada iz sata u sat..
 
ljubek je napisao(la):
Znam da ce biti zesce grebanje za kupcima jer se prodavaca namnozilo ko kusih pasa lutalica a love ni od korova.A i na trzistu ce bit svakakvog smeca treba obratiti paznju.Pogledaj samo ovu situaciju sa azotnim djubrivima cena pada iz sata u sat..
Samo nek PADAAAAAAAA!
 
Danas sam zvao više ovih jačih prodajnih i proizvodnih kuća i ubedljivo je HEMOSLAVIJA :D.Razlika u cenama je velika u odnosu na druge prodajne kuće.
 
Da ne imenujem ali preparat koji u Hemoslaviji košta 470 dinara u Agromarketu je 570 dinara.To je konkretan primer,a ima i još većih razlika.
 
svaka vama cast. repromaterijal u vojvodini je bar 20% jeftiniji nego u ostatku srbije. kako ja mogu da kupujem u hemoslaviji a da ne idem u ns? nikako.
 
Mislim da šalju,bar mi je tako rečeno.Nisam siguran ali mislim da čak i voze veće količine.
 
na sajtu pise da dostavljaju ali za teritoriju vojvodine. nisam zvao, moracu da ih pitam prvog radnog dana.
 
evo nekih cena hemije za nase clanove udruzenja:

meteor 10gr -270din
agroglifosat -250
novovel(motivel) -1212
gentleman(tarot) -1188
sledor t(pivot 100-E) -1700
beveal(goal) -1830
 
harmoni + pulsar molim gde je najpovoljnije. kod mene ponuda pulsara -- 3.650/l harmoni -- 700/8gr. cuo sam da ima i novih cena.
 
Vidim da svi govore o hemoslaviji kao o nekoj jeftinoj apoteci,u sustini je i tako,jesenas sam bio kod njih hteo sam da uzmem ono kao na "kredit bez kamatno preko pro kredit banke" i po onim cenama koje su mi ponudili nisu bili uopste jeftiniji kao sto reklama govori (naravno da dobra reklama daje profit),tu u B. Petrovcu ima dosta jeftinije hemije nego kod njih a nije mi jasno kako svi beze u hemoslaviju...valjda zbog reklame :ppozdrav:
 
@ Jugos
Ja lično ne gledam reklame već pozovem par apoteka i uporedim cene. Moje iskustvo sa Hemoslavijom je da su u najmanju ruku cene nekih proizvoda iste kao kod ostalih a za većinu su niže. Neznam šta je taj tvoj prijatelj kupovao od robe. Koja je to apoteka u B. Petrovcu? Daj neke cene da uporedimo.
 
"agromaster" acetosav 450din/l ,acetogal + 526din/l , furadan 2408 din/l ,agil 2900din/l
radazin 618 din/l tel:021/6412235 :ppozdrav:
 
Jel zna neko koje su cijene Motivel-a i Kambija kod vas u Srbiji? Kontam tamo da kupim, mislim da je mnogo jeftinije nego u BiH. Kukuruz sjemenski sam kupio u Loznici (684), platio za vreću 40KM a u Bijeljini isti kukuruz 60KM vreća (25.000 zrna).

Brine me samo prenos preko granice, sa kukuruzom nije bilo problema, al čuo sam da zaje*avaju po pitanju hemije.
 
Nazad
Vrh