Atomizeri

poljski

33lefed.jpg

ima li ko ovu masinu
koliko sam skontao 400l 1000e, jel se ko sretao vidio radio
 
Bog da zali ovolike dizne, 12 po strani. Apsolutno nije potrebno više od 5 ili 6 po strani, ovde će svaka druga biti uvek zatvorena. A i ne ulivaju mi dizne baš neko poverenje u kvalitet razbacivanja. Po meni malo nakaradno konstruisan sa ovolikom visinom glavnog tanka, lakše za prilaz pumpi ali jako visoko i 600mm elisa? Nije ovo neki bog zna šta atomizer, a i po ceni se može zaključiti, pritom i ne znamo kakvu pumpu i regulator ima, što je ustvari najbitnije pored toga koliki vetar je u stanju da generiše, sve ostalo se menja i popravlja.
 
Ili kupiti neki italijanski dobar atomizer pa ići na povraćaj, ili napraviti, Comet pumpa i razvodnik, Lechler dizne, pancirna creva, bure nije toliko bitno i to je sve 800-1000e, bez srpske birokratije.

Ovo sa ovolikim brojem dizna i ovako malim vetrom je ništa. Može za nešto sa malom krošnjom.
 
preporuka za atomizer ona, posto sam iz bih i za nekih godinu ipo dvije trebam sebi kupiti masinu, spricao bi ljesnjake i kod nas ima samo agromehanika poprilicno poskupa morava prihvatljiva bate mi i ne uljeva neko povjerenje i mogao bi mozda doci do agron nis
ima li ko kakvu preporuku

ovaj gore je nekakav poljski nasao sam slucajno na fb se moze pogledati pod roda jaslo, prevoz bi se i mogao rjesiti jer cjenom je prihvatljiv e sad sve ostalo

- - - - - - - - - -

http://poljoinfo.com/showthread.php?118-Atomizeri&p=1317141#post1317141

u nas cena je 4100 zlot = 976 eur. netto

prevoz spedicija i povrat pdv-a ako ga ima

 
Spakovali ga dobro,nekako mi je sav van neke ose,ko zna mozda pumpa dobra i dobar vetar pravi
 
smiki@ uzmi agromehaniku i ne razmišljaj. Odličan odnos cijene i kvaliteta. Ja je imam i dosta poznanika takođe, svi u prezadovoljni. Kad kupiš loše i jeftino onda dođe poslije skuplje na naplatu. Atomizer se ne kupuje svaki dan.
 
Slazem se za Agronov atomizer, ja ga imam sa troklipnom italijanskom pumpom. Radi odlicno, jedino streba zameniti holendere na granama. Ali za te pare je super

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Kod mene ovde agromehanika je preskupa cini mi se 3200 ili 3400km, kakva je morava njih sam gledao imaju sa talijanskim pumpama i cjenom je prihvatljiv bice oko 1600km 330l

Послато са HTC Desire 816 уз помоћ Тапатока
 
Morava ima boli vetar od agromehanike,ali su im bile lošije pumpe,e sad te italijanske neznam čije su i od koliko litara, ako su kometove onda su dobre
 
Ja imam Agron 450 l sa tornjevima, ali sada kad bi birao u obzir bi uzeo i Moravu. Bio sam skoro kod njih u firmi i mogu vam reći da sam bio prijatno iznenađen kada sam video atomizere uživo.
 
Najbitnija osobina atomizera je kakav vetar pravi, tj. koliko i kako ga rasporedjuje izmedju leve i desne strane po vetru, inače ostalo je sve dosta slično, čak i Morava sada radi pristojne atomizere.
 
Koji tip dizni bi trebao da kupim za Moravin atomizer 440 l.,i dali mora da se menja ceo nosač dizni kao što je na Agromehanici,ili dali mogu samo da se upotrebe dizne,Lehler ili neke druge,na postojećim mesingovanim nosačima na tom atomizeru.Probao sam nosač dvopolni da navijem na izlaz na grani ,medjutim neće da može,malo je rastojanje od tog izlaza do obruča ventilatora.
 
Čekaj malo,kako neće dvopolni ja sam ga stavio na moravin nosač.U one originsl mesingane može lehler TR ali mora mslo šira gumica i po jedns bakarna platnica tanka da ne ode cela dizna kroz otvor. Ja ssm ove montirao. http://kosmospromet.com/?product=1651-dupli-rasprskivac-arag-pa-mesing Ako hoćeš mogu ovih dana slilikati mislim da se ona cev sa navojima za nosače dizni polukružna mora malo unazad pometiti ako se dobro sećam.
 
Nazad
Vrh