Atomizeri

Ne bi smela da se sliva voda , vec samo fina magla da ga prekrije.
Ako se sliva to je vec previse.
 
Moze mala pomoc,posto ne znam nista o atomizerima..imam 2h lesnika i hocu da posadim 40ari kupine kupio bi atomizer 440l morava ili agron,sad sa kakvom jacinom pumpe,velicinom propelera,20-30 bara u cemu je razlika.....hvala unapred...
 
Komšija ima agron a ja imam moravu,ako su ta dva tvoj jedini izbor uzmi agron bez razmišljanja ,puno bolje dobacuje agronov (komšijA koristi u lešniku) nego moj .
Agron ima 3 membransku puzmpu ,neku italijansku puno moćnije deluje od moje cometove tj moravine 2-memb.
 
Komšija ima agron a ja imam moravu,ako su ta dva tvoj jedini izbor uzmi agron bez razmišljanja ,puno bolje dobacuje agronov (komšijA koristi u lešniku) nego moj .
Agron ima 3 membransku puzmpu ,neku italijansku puno moćnije deluje od moje cometove tj moravine 2-memb.
Da li komsija ima te usmerivace[difuzore]..ili obican ...
 
Samo da obavestim sve zainteresovane da su cene koje sam postavio za Nardi atomizere bez uracunatog PDV-a. Mislim da nije korektno od njih sto su mi poslali cene bez PDV-a a nisu to naveli.
Na taj nacin su me doveli u zabludu a i ja sve vas.
 
Da li neko zna gde se mogu naći delovi za stare Solo Minor 210 samohodne atomizere, konkretno trebaju mi delovi motora klip, stublina...?

other__minor_solo_424_2011_1_lgw.jpg


Hvala

PS. Isti motor imaju i Solo motorne testere Super Rex i malo drugačiji ali može da se nabudži Rex.
 
Pozdrav svima.
Imam ratarsku prskalicu morava.
Mene interesuje da li ta prskalica moze da se preradi u atomizer.
 
Zasto mislis da je neisplativo? Koliko sam ja video pumpa je ista, kanta je ista ostaje jos samo dizne i ventilator.
Neznam skoro ništa o atomizerima. Ako nisam u pravu recite.
 
Pumpa je ista samo za atomizere mora imati nazad izvod za remenicu. Ta prepravka te košta 7500 din vratilo +6800 telo pumpe+ remenica 5300 din još neke sitnice cc 20000+ din.
Ventilator je poprilično skup da ga kupiš novog ,grane još 10000 din prohromske,nosači dizni+dizne od 5000-25000 zavisi šta želiš,regulator 0-40 bara još 10000 hiljada,tako da je kolega u pravu kada kaže da je ne isplativo.
 
Ima jedan atomizer na prodaju sti što ima i ratarske grane, ubaciću slike u toku dana ako nekog interesuje.
 
Nazad
Vrh