Teljenje krava

Korisna prinova Milane, da budu gazdi korisne... Jel ima tele veze sa Hupsolom? A krava mi je poznata :osmeh:
 
Hvala...Koliko ja znam nema sa Hupsolom neke direktnije veze ,tele je od Vilija ,Willeovog sina a krava je Wieselova cerka(sestra po majci od tvoje krave).
 
Otelila mi se juce na vaskrs i druga krava iz kupovine koja je pominjana na ovoj i prethodnoj strani,datum debelo promasen,tele zensko vitalno i krupno,krava ima veliki potencijal,pomeni bolja od ove prve koja sada lagano ima preko 40l dnevno.Slike veceras..........
 
Majka i cerka..........

2hqe07d.jpg


2zpscc2.jpg


160rdzc.jpg


Buduca majka kojoj takoje neznamo datum telenja.........

2a5ggtk.jpg
 
Neka su korisna :osmeh:. Bas mi je drago, nema niceg boljeg nego kada se to dogodi jos dobra krava dobar bik, a zenska telad:ppozdrav:
Ako misliš da ih ostavi za priplod, neće da može, takva telad ne idu u priplod, jer uopšte ne mogu ili teško ostaju steone...
Neka me neko demantuje ako grešim, ali mislim da sam u pravu...

Inače, svima čestitke na prinovama!!!
angry.gif
 
Ako misliš da ih ostavi za priplod, neće da može, takva telad ne idu u priplod, jer uopšte ne mogu ili teško ostaju steone...
Neka me neko demantuje ako grešim, ali mislim da sam u pravu...

Inače, svima čestitke na prinovama!!!:ppozdrav:

Ja sam imao zenske blizance i nije bilo problema , ta telad se telila nekoliko puta. Ako je jedno zensko a drugo musko , onda vecinom zensko nema reproduktivne unutrasnje organe i samo za tov , imao i nekoliko takvih.
 
Ja sam imao zenske blizance i nije bilo problema , ta telad se telila nekoliko puta. Ako je jedno zensko a drugo musko , onda vecinom zensko nema reproduktivne unutrasnje organe i samo za tov , imao i nekoliko takvih.
EEEE, tako je!!!:ppozdrav:
Davno bilo pa zaboravio!!!
Imao sam 2 para blizanaca, ALI UVEK MUŠKO I ŽENSKO, pa se sećam da je veterinar rekao tako nekako...
Znači pogrešio sam, Jugi IZVINI!!!::svaka cast::
 
EEEE, tako je!!!:ppozdrav:
Davno bilo pa zaboravio!!!
Imao sam 2 para blizanaca, ALI UVEK MUŠKO I ŽENSKO, pa se sećam da je veterinar rekao tako nekako...
Znači pogrešio sam, Jugi IZVINI!!!::svaka cast::

Nisi ti pogrešio.Kada su oba teleta ženska može da ostanu za priplod a ako je jedno muško onda se žensko ne ostavlja.
 
EEEE, tako je!!!:ppozdrav:
Davno bilo pa zaboravio!!!
Imao sam 2 para blizanaca, ALI UVEK MUŠKO I ŽENSKO, pa se sećam da je veterinar rekao tako nekako...
Znači pogrešio sam, Jugi IZVINI!!!::svaka cast::

Ma pusti to:osmeh:, ja njih prodao oba za 300 evra, nije se moglo vise... i ovako nas trzaju s mlekom i otkupom, da svake godine odlazem pravljenje stale.
 
Meni se nocas otelila junica Hatkeova cerka, zensko tele. Otac teleta Mertin.
Ovih dana ocekujemo jos 3 krave da se otele.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Treba da se oteli jos jedna koja je osemenjena Mertinom. Inace pre 10-ak dana je se otelila holstajnka koju smo skoro kupili, takodje zensko tele.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Nazad
Vrh