panonstib

Ajd da ti i ja čestitam jubilej i da traš tastaturu na servis.... 1000rč.... Da ne ispadne da se hvalim ali nešto ti je niska turaža kad ti treba skoro godinu dana za 1000.... ima članova koji za 2 godine nalupaše 3puta toliko...
 
Moram onda nabaviti onakvu sijalicu pa da krenem u treću smenu!
Pisao bih i ja, ali nemam ideje šta da pišem pa je i ovo zavidan broj postova.
 
Poštovanom gospodinu PanonStibu sve naj povodom jubileja ali ne bilo kojeg jer to su postovi koji vrede mnogo više 5:1 u odnosu na neke koji samo pišu da bi pisali i misle da time postižu nešto-što više postova bolji su ali da je nama bar još koji ovakav kolega dokle bi dogurali to bi videli, a netreba njemu lampa izgleda da nam je prezdravio čim sam video jednu od slika sa peto1 i još ? pa savijen moraće nam malo pojasniti dešavanja i utiske sa sajma ja koliko sam video on sunca taj dan nije video izgleda da je bio okupiran ?. Pozdrav Prijatelju da ti sastaviš nama još još Godina Sto kako kaže ona pesma.
 
Pridruzujem se cestitkama hiljaditog posta , i slazemse da sa njegovim misljenjem o hvalitetu vasih postova.
Gospodine Bojane hvalavam sto ste toliko vremena i postova proveli sa nama i vase znanje delili sa nama , i zelim vam jos 10 000 postova da napisete sa nama
 
Moguće i da bude samo da ga Generacija ne organizuje!Ako on bude organizovao onda sam propao, kao prošle godine!
Gospodine Rale 83 oskudacija je kako bi rekli u onom filmu, lakše je da ja častim!
 
Sve čestitke panonstib, još mnogo postova da podelite sa našom bandom na forumu. :osmeh:

P.S. Ne žurite u treću smenu, kad postomer podivlja ispadaju tasteri sa tastature.
 
Hvala gospodo, ali nemojte me toliko hvaliti mogu još da se uobrazim da nešto i znam pa će biti loše za ovu moju tastaturu!
 
Pozdrav gospodine Panonstib Vidim da ste stručnjak za elektroniku na traktorima.
Kupio sam traktor same diamond 230 koji ima problem s strujom prednje vuce te je zbog toga polomio prednju desnu glavčinu.To je sve stavljeno novo ali je problem s strujom ostao pa je kardan skinut.Koliko ja pretpostavljam problem je s asm sustavom posto traktor ima radar i mjeri brzinu te na 15 kmh gasi vucu ako je ispravan te takodjer nakon veceg zakretanja od 30 stupnjeva inace dolazi do loma a postoji navodno i senzor u osovini koji to mjeri.Posto sam ja elektroinstalater nije mi to uza specijalnost pa me zanima biste li bili voljni da ga pogledate.Traktor je uvezen iz ceske s tim problemom jer oni ne znaju da ga rijese.Ja sam iz Bjelovara

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 
Nazad
Vrh