Claas

Kakava je to budzotina claas i zmaj :haha:
 
U bre ala si ti neki nervozan tip nismo mi zacupane seljačine kako si nas okarakterisao nego ljudi koji su te lepo prihvatili kao novog člana a ti tako.Svaka ti čast majstore. ::svaka cast::
 
Dobro ljudi sto ste tako na kraj srca,pa primetili smo da na forumu ko ima para taj bude malo drzak i vredja,ali znamo i sta bude dalje. :D
 
DRAZEN92 je napisao(la):
Daj mi 17 hiljada za heder i bice tu :D
Ovaj sasvim dobro obavlja svoju funkciju ;) A i ne stojimu jako lose ;D


Ček rekao si da je sa hederom 115000 ::novac:: Dao si 100000 pa gde je 100000 tu je i još 17000 i da bude sve tip top ali izgleda ne može Clas bez Zmaja :haha: Koliko mu je onda ::novac:: adapter :cao:
 
Pa znate li vi gde je sediste Almexa :sta: , pa u Pancevu , ej a do Subotice ima da se navoza max 20km/h tako pise na kolicima hedera :sta: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :bravo:
Ako se neljuti Drazen92 ja cu postaviti par slika cisto da se zna o cemu se prica...... :ppozdrav:
1zvshnq.jpg

15y7yqb.jpg

fm8lfc.jpg
 
Sad se malo pitam ima li razloga da budemo tako ostri, ali nije mi zao sto smo tako postupili, da je decko pokazao odmah slike, bilo bi ok, nerazumem se u Zmaj i IMT program, ali onaj heder mi nelici na zmaja ni blizu, ispravite me ako gresim.
lepo je kad neko okaci slike i hvali masinu, a ne da prica sve i svasta, a slika ni od korova...
 
I meni se čini da sam pročitao na bočnoj strani hedera da je pisalo Case a možda i grešim :sta:
Ali svejedno loše je pristupio kao i onaj lik što je bio sa novim Fendom 936 a nema digitalac da ga slika pa ubacivao generičke slike sa neta umesto svojih.
 
Matić je napisao(la):
I meni se čini da sam pročitao na bočnoj strani hedera da je pisalo Case a možda i grešim :sta:
Ali svejedno loše je pristupio kao i onaj lik što je bio sa novim Fendom 936 a nema digitalac da ga slika pa ubacivao generičke slike sa neta umesto svojih.
i ja sam zumirao sliku, cini i se da pise CASE...
 
mucobieno je napisao(la):
Matić je napisao(la):
I meni se čini da sam pročitao na bočnoj strani hedera da je pisalo Case a možda i grešim :sta:
Ali svejedno loše je pristupio kao i onaj lik što je bio sa novim Fendom 936 a nema digitalac da ga slika pa ubacivao generičke slike sa neta umesto svojih.
i ja sam zumirao sliku, cini i se da pise CASE...
Ta sta cemo ima raznih ljudi , a i u lazi su kratke noge tako da .......... :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh