Claas

Sutjescanin je napisao(la):
Claas Lexion 560

15z2otl.jpg
Gde si ovo slikao vidim na skoro svim masinama nalepnicu mog komsije "Mice" , ili je taj kod koga si slikao kupio tog Lexiona i onog Fendta kod Almexa ili si bio u nekom PIK-u koji drzi Almex , inace kombajn je :D :D :D :bravo: :bravo: :bravo: ,vozio sam Lexiona 460,480 znaci guta za medalju....... ::svaka cast::
 
eh da je meni jedan ovakav kombajn ne znam gde bi mi kraj bio. sada mogu samo da sanjam.

inace veoma lep kombajn :D
 
koliko su ga prali skinuli mu slovo L a i rdja ga malo napala kod stepenista :bravo:,sigurno kombajner piskio odozgo :haha: :haha: :kisa: :cool:
 
ma jok bre,to su klas samo prefarbani i drugo ime,otvori link pa pogledaj slike iz bliza,stepeniste,rukohvat,grlo itd.....plava se ofucala a ispod zelena
 
Gagadaki, idi i predstavi nam se u temi za nove članove pa ćeš dobiti odgovor. Ja sam imao Evropicu dosta dugo
 
@DRAZEN92,
Aj postavi neku sliku,iznutra, spolja, koliki mu je ucinak, garancija.... :cao:
 
DRAZEN92 je napisao(la):
Ne znam dal ste culi ali Claas je izbacio novi model na trziste AVERO se zove.
Inace ima 4 slamotresa,200ks i ima APS sistem.. To vam je predbubanj i ima ucinak kao kombaj sa 5 slamotresa...
Cena u ALMEXU je 115 hiljada sa zitnim hederom....
Ja sam ga kupio pre mesec dana ,pa ako nekog intresuje nesto neka slobodno pita ;)
Inace ja sam pre zadovoljan sa njim! Za moje potrebe i njive je i vise nego dovoljan.....

A šta si do sada kosio pa si zadovoljan?
 
mims je napisao(la):
DRAZEN92 je napisao(la):
Ne znam dal ste culi ali Claas je izbacio novi model na trziste AVERO se zove.
Inace ima 4 slamotresa,200ks i ima APS sistem.. To vam je predbubanj i ima ucinak kao kombaj sa 5 slamotresa...
Cena u ALMEXU je 115 hiljada sa zitnim hederom....
Ja sam ga kupio pre mesec dana ,pa ako nekog intresuje nesto neka slobodno pita ;)
Inace ja sam pre zadovoljan sa njim! Za moje potrebe i njive je i vise nego dovoljan.....

A šta si do sada kosio pa si zadovoljan?
Pa zadovoljan je za sada samo izgledom a u radu........ :haha: :haha: :haha: :ppozdrav:
 
DRAZEN92 je napisao(la):
Koji ste vi kreteni......
Ako kod vas na drugom kraju Srbije ili Balkana pada kisa to ne znaci da i kod mene.....
Auuu decko pa ti imas zuti karton zbog vredjanja kolega veci nego taj tvoj kombajn.
Mozda ga obrisemo iz blokcica ako postavis nekoliko dobrih slika ali tvoje masine u radu,a ne skinute sa interneta.
 
Nazad
Vrh