Claas

Ja sam menjao na 98-ici uzeo od Muzlai iz ade ili mola odakle su vec i zadovoljan sam,menjao sam pre tri godine i jos uvek su kao netaknuti,to ti obican lim i nevidim neku preteranu potrebu davati tri put vise novca za nesto sto je kao original,odlicno su uradili i namontirao sam bez ikakvih problema i odstupanja rupa i slicno.....preporucujem
 
Bas kod njih sam i gledao. Lim ko lim nego nisam bio siguran kako je uradjeno po dimenzijama, da li ima nekih odstupanja, da ne ispadne da moram posle da uklapam i da se zezam jos oko toga. Uzecu onda i ja kod njih, nema potrebe Almexu dati 50.000 vise...
 
Radio sam i ja blinde ove nedelje, cena po komadu 1200din ali sam ih ja busio,bilo je malo zajebancije ali je sve ok ispalo,posle toga balansiranje 5100din u jednoj pozarevackoj firmi. U almexu 9200 po komadu a za to je no coment,obicno gvožđe, i njih da sam stavio mora balansiranje,ipak je to previše,pogotovo u srbiji,inace claas 86 je u pitanju,treba biti malo sveshodniji ne mora bas sve orginal, nije to neka svemirska tehnika,kao sto neki pišu, mora original. Pozz
 
Ako vi tako mislite. Cemu onda te silne balansirke? A ono sve može i ovako i onako, za mene je sve majstorija, ako može majstor da ga ga izbalansira na oko, svaka čast, to je majstor
 
Znam, prvo se premere sve sine,najpribliznije po tezini se stave jedna nasuprot drugoj i tako namestene sine se zavrte sa bubnjom ako se dva puta zaustave na istoj šini na suprotnoj se stavlja teg. Ali sta ako je problem u tome sto je jedna ili druga strana ka lezajevima,kako onda odrediti stranu. Ja sam vama persirao, a to nosi jednu dozu ozbiljnost, ipak se ne poznajemo. U zdravlju...
 
Niste me uvredili ali ste moderator a samim tim se odnosite prema nekom kao on prema vama, na vase pitanje o balansu sam odgovorio i na kraju sam spomenuo način odnosenja, ipak je moj odgovor bio vezan za temu,za razliku od vaseg "izvinite sto sam uvredio vasu personu", ja sam persona kao i svaki drugi i ne vređam se uopste,pisem samo kada mogu nekom da pomognem, vezano za probleme sa kojima sam se i sam susreo...
 
Razumem ja sve.Izbacio sam persiranje iz razloga što su me mnogi smatrali za nadrndanu i nadmenu osobu koja nisam uopšte.Nije mi bila namera nikoga da potcenjujem niti bilo šta od toga a tu smo da razmenjujemo iskustva koliko toliko.U zdravlju i Vama.
 
Bas kod njih sam i gledao. Lim ko lim nego nisam bio siguran kako je uradjeno po dimenzijama, da li ima nekih odstupanja, da ne ispadne da moram posle da uklapam i da se zezam jos oko toga. Uzecu onda i ja kod njih, nema potrebe Almexu dati 50.000 vise...

Brez ikakve muke sam ih zavrnuo,samo prvo jednu po jednu uhvatis sarafe i onda na kraju postezes redom.....
a inace original kupujem samo odredjene kajseve u almeksu za koje se isplati kupiti original,a neke druge drnde lance katance se snalazim na drugim adresama,evo primer,lancanik donji od ovresene mase je u almeksu 6200 dindzova a na drugom mestu oko 1400 dinara i traje jednako isto,donje pvc letve u grlu su oko 2400 dindzi komad a na drugoj adresi 800 komad i tako.....
 
Pozdrav. Skoro sam kupio Claas Mega 202. Treba mi neki katalog delova i katalog uputstva za stelovanje na srpskom, hrvatskom, bosanskom :). Ja sam dobio na italijanskom, ali mi nista ne znaci. Moze u bilo kojem elektronskom fajlu. Hvala unapred.
 
Za cipu-84 Ruma katalog
3795ca51d42ace4621c7792b9eaee8a3.jpg


Poslato sa MYA-L11 uz pomoć Tapatoka
 
PRIM Kostolac, cena je 3400 po satu, ali smo se unapred dogovorili da bude 1,5h, moze i da se saceka a moze i da se ostavi, neznam, koliko si daleko od Kostolca
 
Drugar kupio Claas Consul. Instalacija mu nije bas u fumkciji pa bi mi pomoglo ako neko zna cemu sluze dva crna dugmeta na instrument tabli Potezu se gore, dole. tj levo desno od sedista. Jedno aktivira neki relej ispod table ali se nista ne desava. Trebam to ovih dana da mu sredim. Vredelo bi ako neko ima katalog za njega.
Hvala
 
Nazad
Vrh