Claas

Iz današnjeg vrsaja.
15cb58e3112f0faa884de973294984e2.jpg
 
Jel to uputstvo ili katalog

Послато са Smartphone6.1 уз помоћ Тапатока
 
Genijalci-direktan pogon to nedozvoljava
@slavko91

pa što nisi doplatio za reduktor na bubnju? Tolike novce košta kombaj, a mora da se smanjuju obrtaji kao na zmaju?

HAJDE DA POČNEMO SA PRIPREMAMA.

POSTAVLJAJTE PITANJA KOJA SU VAM BITNA,DA BIH MOGAO DA VAM POMOGNEM.KAD POČNU PRIPREME,TEŠKO DA ĆE TE IMATI NEKE KORISTI OD MENE.

MALO SAM PRELISTAO TEME I PITANJA TAKO DA SE NEKI ODGOVORI SAMI NAMEĆU.Ne dangubite oko pitanja kvaliteta,stoji da mašine novije generacije nisu ono na šta smo navikli-iz prostog razloga jer smo navikli na modele stare 20-tak godina koji su proizvedeni tamo negde gde i Sunce ima lepši sjaj.Te iste mašine su tamo radile nekih 2-3000 radnih sati za 20 godina a ovde to postignu za 3-4 sezone-pa se zapitajte.Najbolja mašina je nova,kako je ovo Srbija i okruženje, zadovoljićemo se ovim-najbolja mašina je ona za koju imate dobru servisnu podršku,tj.orginalne rezervne delove i majstore u okruženju od 100km.Ne kažem da je Claas najbolji ali ima najjaču servisnu podršku pa procenite sami.Firma koja ima takav renome u celom svetu zašto nebi imala i u našem okruženju.Uvek će biti nezadovoljnih iz prostog razloga jer jedino dobro servisirana mašina će biti vredno magare,bez delova iz Rume i ostalih poznatih BUVLJAK destinacija.Pravila mora da se poštuju,najpre zbog VAS a potom i zbog nas koji pokušavamo da sav belosvetski otpad odžavamo u što besprekornijem stanju.
 
Poslednja izmena:
I kod mene mega 202 u Vilovo 204 i jos mnogo kombajna je proslo kroz njegovu avliju-cene jace ali i dobre masine. Nisam cuo negativan komentar a i delove nabavlja sto puno znaci
 
Nazad
Vrh