Claas

Slucajno sam naisao na snimak i vidim da ide sa 6 redova. A 88 je kraca za metar od mog kombajna,a mislim da je i motor slabiji.
 
Vidi,nazovi Micu iz Kovina.

- - - - - - - - - -

Radili smo dizne pre dve godine, i danas skinute i odnesene na proveru,kad ono 5 od 6 ne valja,stavljene su Firad. Kog bosistu preporucujete? Da li da idem kod Ramaca, Zeravice?
 
ja sam zadnji put radio kod zeravice 2009 godine,nista bez bosovih ulozaka koje je inace tesko naci za 352a,moraju se porucivati i cekati,mogu ti napisati org. bosov broj ulozaka pa da proveris jel imaju
 
ja sam zadnji put radio kod zeravice 2009 godine,nista bez bosovih ulozaka koje je inace tesko naci za 352a,moraju se porucivati i cekati,mogu ti napisati org. bosov broj ulozaka pa da proveris jel imaju

Aj ako ti nije problem,pa kad mozes posalji.

- - - - - - - - - -

Sve pohvale i za Petakovica iz Kaludjerice.

I meni je kum iz Cacka rekao za njega,kum drzi Agro-Vin i koga god je poslao kod njega,bili su zadovljni.
 
Jel moze neko da napise vezano za vrsenje uljane repice na koliko obrtaja treba da se nasteluje vetar, bubanj?? Na koliko mm da bude uzlaz/izlaz korpe?? Koliko brzo da se tera kombajn i jos nesto na sta treba da se obrati paznja?? Hvala.
 
Nazad
Vrh