Claas

Možda bi i kupio ali mu taman fali onoliko novaca koliko je odnela muzika u Progaru.Da nisi kitio cigane sad bi tero Leksikona. :haha:
 
Ko od članova prodaje Dominatora 150? Ima jedan u oglasima, ako se ne varam od našeg člana je.
 
Ima kod mene jedan u selu na prodaju,oko 2000rs ima a cena je malo jaca oko90000e trazi.Navodno toliko mu almex davao u zamenu za tukana
Cisto
sumnjam da mu je Almex toliko procenio mediona pa cak i da je imao i adapter za kukuruz ne bi mu procenio 90.000e.Jedan clan ovog foruma je uzeo od njih tukana 320 pre 4-5godina imao je na vrsalici oko 1200rh heder c54o i adaptacija za kukuruz,covek je radio zamenu i jos doplatio za novijeg tucana 400 seriju isti dan smo bili i on i ja u firmi tj. istog casa,jedva je izvukao od almexa 90.000e za tucana,posle mene zovek covek iz firme i taj isti kombajn mi nudio za 115.000e:haha:ja sam znao o cemu je rec i krenuli pricu da sam ozbiljan za tan kombaj ali ako mi skine nesto cenu i on mi kaze veruj mi na rec toliko sam ja njima procenio kombajn nemam nista zaradu na njega ako ti dam ispod te cene,ja mu rekoh hvala ti ali nadji drugu budalu da farbas nemoj mene. :osmeh:

- - - - - - - - - -

Medion 310 i 320. 320 je prodat u novo selo za 60000. Oba imaju 3000+rh. Ima tucano 340 mislim da za njega trazi 90000. Ne znam nista o njemu.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
Covek
iz BNS-a platio za mediona 65.000e licno mi rekao covek iz tog sela.
 
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
 
razgledao sam ovih dana dominatora 98s 90god oko 3500radnih sata kosa 3.90 kakvo misljenje imate o ovom modelu?mana mu je samo sto nema secku ali cu to ja naknado ugraditi cena kombajna je nesto ispod 20 000e
 
Nisu farmeri u Usa najpametniji, kada imas para ne moras biti puno pametan, sve novo valja za mene je claas isto broj 1. al evo primjer naš Županjski kombajn DF zasto svi pljuju po njemu sto se u Hr pravi, pa njemačka je lane kupila 130komada, ljudi iz razvoja su kod nas imali lexiona i neki nh kombajn u hangaru, posjetili obje tvornice, bla,bla, i rekli klas je klas, new holland ima razvoj isti ko i Df nista specijalno dok Claas je nesta sasvim drugo, i da niti df niti bilo tko drugi nemoze parirat Claasu, sve tri marke izrađuju odlične kombajne samo eto ovaj ima nešto, što drugi nikad nece imat ...
 
А шта то има клас што друге марке немају?

Фали ту и четврта марка, она црвена од преко велике баре....јел и они немају такав развој као клас....

ДИР, па пар празних места па опет ДИР, па сви остали када је реч о продаји у свету.....а то нешто значи, јел тако....
 
Nazad
Vrh