Claas

Kod mene je radilo idealno,cak je i zelene mahune izvrsavalo,...P.S. Sve je radjeno Reglonom,kad se nekad radila semenska roba za Cacak.
 
Pre 2 nedelje stigla pomoc starijem bratu Dominatoru, Avero 240. Kombajn slican proverenom Dominatoru 150, razlika - ubacen APS, bunker od 5600 l, heder c490, motor CAT 146 kw, 3D sita (nepotrebno za nase uslove) i skroz nova kabina sa Tucana, Lexiona ... prvi utisci ::super::
24fwpj8.jpg

34o9de8.jpg
 
Ima li gdje reduktor tocka treba mi glavcina ...dominator ...pase jos od jaguara 682...800....
 
U berbi kukuruza mi se jako brzo zapuni onaj bubanj ispred kilera prašinom i liščem od kukuruza..Kombajn je Dominator 98,sad me zanima dali jos netko ima tih problema..
Zavisi i od kukuruza,nekad se ne zapuni brzo a nekad moram čistit stalno..
Pitao sam kolegu koji ima 98Maxi dali se i njemu to dešava,veli nema tih problema..Njegov ima visoke gume,32cola,a moj ima 26,dali je moguče da je moj kombajn puno niži u odnosu na njegov,pa meni prašina bolje ulazi u taj bubanj od kilera??
 
drugari kupili smo dominator 78sl 92 god sa 2130 RS heder 3.9m u jako dobrom stanju kombajn je bukvalno nov.. e sada mi treba mala pomoc od claas vozaca hehe, kako da ga nastelujem za branje soje i kukuruza. sta ko savjetuje. sita u koji polozaj da stavim. koji obrtaji bubnja, vjetar.??? i komande unutra nebi bilo lose da mi neko pojasni. slike ce doci brzo:osmeh::osmeh::osmeh:
 
Dobra mašina. Ako bi gledao nedostatke onda je to izostanak klime. I još jedna sitnica, rotaciono svjetlo nekako kao da poziva da ga otkine neka grana.
 
Nazad
Vrh