Claas

Mindjušar, to je onaj dajc što ima malo lepšu zelenu boju... :osmeh: Otišao u almex u Temerin i tamo sve uzeo i dali mi na odloženo...

Nikola, ja ni ne znam da imaju reckavi noževi za sečku a i kukuruze ne radim sa sečkom... :ppozdrav:

Stevo, cena noža je 705 din/kom.
 
Imaju reckavi nozevi i oni su pojacani.A kad budes upalio secku u kuruzima i video kako to posle izgleda za rad vise je nikad neces ugasiti.
 
Kakav je to Deutz?
Mogao si noževe i iz Mikrona,nije Rasspe ništa manjeg kvaliteta,a ostalo bi malo ::novac:: za ::suncanje::

Ako si mislio što se vidi onaj znak, to je agregat sa dajčevim motorom od nekog prijatelja. Nema gde da ga drži pa stoji kod mene...

- - - - - - - - - -

Imaju reckavi nozevi i oni su pojacani.A kad budes upalio secku u kuruzima i video kako to posle izgleda za rad vise je nikad neces ugasiti.

Problem je to što se u kukuruzima na češlju vadi svaki drugi nož, a zadnjih godina se soja i kukuruz stalno preklapaju sa vremenom vršidbe. Imao sam prilike da svaki dan od ujutru krenem kukuruz pa kad ode rosa i malo prosuši uletim u soju... :ppozdrav:
 
Ja nemam ni jedan stabilan noz,posto se oni vade i radi normalno tjs sece kao besno,ipak inercija i brzina urade svoje,a jos i radi na sporijim obrtajima nego u zitu.
 
Ma znam ja, mogu i kukuruzi da se rade sa svim noževima, samo dokle će to trajati i na šta će to izgledati...
 
Pozdrav drugari! Imam ponudu za claas lexion 540,2004god,pa me zanima vase misljenje o njemu.Kakve su popravke na njemu,do koliko radnih sata moze da dogura motor?Hvala vam unapred!

Pozz!! :)
 
Poslednja izmena:
Mindjušar, to je onaj dajc što ima malo lepšu zelenu boju... :osmeh: Otišao u almex u Temerin i tamo sve uzeo i dali mi na odloženo...

Nikola, ja ni ne znam da imaju reckavi noževi za sečku a i kukuruze ne radim sa sečkom... :ppozdrav:

Stevo, cena noža je 705 din/kom.

Ja sam sad na sajmu uzeo od mikrona 52 noza,prvo zvao almeks i kazu 705 din. a u mikronu 420 din.......
 
Teks

Neko je izgleda bas veliki ljubitelj ovih kombajna :haha:
113513801020572666271768.jpg
 
Nazad
Vrh