Claas

Ja montirao senzore one za auto parkiranje. Rade dobro dok ne uključim vršalicu a onda piište i kad ima nešto iza i kad nema.
 
Bolje su svake od ovih mojih, od 8 krila svih 8 je pocepano tu gde je krilo savijeno tako da sad već mora zamena. Problem je samo da li pasuju ili ne, čovek iz Peki belta mi je garantovao da pasuju, kaže naručuje ih po kataloškom broju klasa i uzimaju mu ih masovno majstori iz Almexa. Ako laže on lažem i ja. Poručio sam ih, stiće u utorak pa ćemo videti šta je i kako je.

Napisacu svoje iskustvo,pre 4 godine sam uzeo i namontirao lopatice bitera od muzlai iz ade ili mola......montaza je protekla bez ikakvih problema,sasvim pristojno uradjeno i za te 4 godine je uradio blizu 2.000 jutara i jos uvek su kao nove,upitanju je dominator 98
 
Juce smo izvadili krila bitera, sad cekam da stignu nova iz Peki belta pa da vidimo da li se mogu montirati posto me dvojica iz komsiluka ubedjuju da nece moci i da cu morati uzeti u Almexu original... Evo ih stara, pocepana su bas mnogo...

IMG-20190622-175738.jpg
[/url][/IMG]
 
Milovane kod mene na Zmaj kolicima hedera bile gume od Čamića 6.50-16 i nije smetalo ništa tokom kačenja i otkačinjanja hedera.
 
Sutra cu da vidim dimenzije. I sad moram kad prilazim kolicima da dignem grlo skroz gore,pa onda da spustim kad predjem tocak. To je onaj mali tocak kao na viljuskarima
 
Gde mogu da nabavim ovakve hidraulicne prikljucke za adapter? Da li ima neko da proda?
320858cd4dbdc82e19ea89d5df337a25.jpg
44aa5a3594223888c05fd7a52465b398.jpg
30c8c433b26e138d81b76295baad4969.jpg


Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
Za Milovana Vrsac, pitao si neki dan koliko ide freona u megu, pa ako nisi saznao ja sam danas sa majstor klimom hteo da osposobimo klimu na megi pa Nismo uspjeli jer ne radi kompresor. majstor kaze da ide 800 gr. freona 134.
Morao sam uzeti neki zamjenski kompresorI praviti nosac da ga zakacim.
Fotografija0428.jpg

Fotografija0427.jpg

Fotografija0429.jpg
 
Jel su te klime na tim medionima,dominatorima i megama toliko skupe i teske za odrzavanje?
Kod nas nema tih kombajna da im radi klima.
 
Nazad
Vrh