Claas

Bez uvrede ali za naš kraj je glupost imati drugi kombajn kada nam je Almex na dohvat ruke.
 
Pa Almex dere kozu s ledja. Ne vidim tu neku prednost. Ubedljivo je najskuplji sa delovima u siroj okolini.
 
Marka je prava i tu nema sta,priznali mi to ili ne...
Sto se tice delova,jbg sve je to sada manje-vise isto,kao i sa kolima,bitno je da ima delova za odma sad kada ti treba,kombajn u zetvi ne sme dugo da stoji.
 
Ako moze neko od kolega sa foruma ko ima ili je imao Claas Mercator 75, da mi kaze ima li taj kombajn nesto sto bi trebalo dobro zagledati tj da mu je nesto mana,kakva su vasa iskustva sa njim? Kakav je u radu, a kakav sto se tice podesavanja i odrzavanja? Juce sam malo gledao jedan takav kombajn, ali nije bio gazda tu pa cu sutra ici da pogledam detaljnije, pa da znam ako ima nesto na sta treba obratiti posebno paznju..
 
Odustao sam od kupovine Claas Mercatora 75 kojeg sam gledao neki dan, ali sada imam u ponudi povoljno Claas Dominator 85..E sad, ima li neko iskustva sa tim? I kako su se uopste pokazali ti kombajni? Reklo bi se da su iz nekog razloga veoma rijetki? U sirem podrucju oko mene ja ne znam da ima bilo ko takav kombajn, a na sajtu za prodaju vidim svega dva takva kombajna i stoje vec duze vrijeme..
 
Nazad
Vrh