Claas

A ima i nesto delova (noz kose , vodjica kose ) koji su jeftiniji u Mikronu nego u Almex
Slažem se sa Mikronom,sem jedne sitnice-ok je noževi,vođice ali ako uzmete u obzir duple prste imaćete mali problem koji će vam najbolje Milovan dočarati(nešto jako slično njegovoj ugradnji falš korpe).

- - - - - - - - - -

Imam problem na claasu dominatoru 88sl upalila mi se malo osiguracka kutija i par zica ispod nje,dali neko zna nekog dobrog elektricara da mi to sredi,ako moze i broj telefona?
Evo javno se izvinjavam što nisam odgovorio na SMS,nisam bio u Srbiji,a imao sam problema sa telefonom tako da sam ostao bez većine korisnih brojeva.Nadam se da ste rešili problem-ako ne potrudiću se da saznam brojeve.

- - - - - - - - - -

Ovi u Pančevu su još gori,set gumica za orbitrol 8000 din.
Remont koplet u Cehidu sa poštarinom 3000 din. I sad me neko ubedjuje da mora original.Kombaj još malo pola veka.
Ako mislimo na isti CEHID onda je svaki komentar suvišan-PREPORUČUJEM Mikron ČAČAK.

- - - - - - - - - -

Kako čujem od onih koji idu i preko u Axial da su tu cene negde u 10 evra tamo vamo,jedino ako vratiš Afu(PDV njihov) onda se isplati ići tamo i kod nas na granici ako prođeš bez protokola redovnog...:ppozdrav:
Cene u celoj Evropi su 10-12% veće jedino je razlika u tom PDV-u i ništa drugo.Vama kojima je Mađarska na puškomet je OK,oni koji su dalje zaista nema smisla lupanje do Axiala
 
Treba mi pomoc oko podesavanja kombajna u suncokretu,upitanju je dominator 108 SL? Imam dosta suvog cveta u bunkeru? donja sita su mi na trojci,gornja onako otvorena,nznm tacno koji broj,vetar na 800 obrtaja,nemam nista sem tog cveta? da li mi moze neko pomoci,ne mogu ispod 10 % da spustim primesu
 
Neki dana slusam u selu na kavi jednom poznaniku tucana 320 dolaze radit majstori iz almexa, kaze cijene spram naseg dilera nebo i zemlja..
 
Kad je bolestan,radi se prljavije.
Kod mene su donja sita na 6mm,a gornja na 8mm,nastavak na 15mm
Svake godine potpuno razlicita stelovanja.
 
Društvo može pomoć,jedna alka je pukla,Šta treba zameniti samo srednji lanac ili i levi i desni. Ili možda samo 1 Člansk?Srednji lanac ima ušku za šini na svakom članku,da li je to neko budžio ili tako treba da bude?Zna li neko dimenzuje lanca tj da li je neki standard ili namenski?Gde ima naći ovakav lanac. U pitanji je Klas Dominator 85.Hvala unapred.
86de0db942a8c658f87c3b6af10bde95.jpg
a402e5926aabaffd99390e68a6fb934d.jpg
ee22e494f509e18e65f89e2ac35eca2c.jpg


Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
ILi nov komplet ili zamenis samo ta dva puknuta dela ako ti trenutno nije do menjanja iz lose komsijskih odnosa,ja sam uzimao u firmi putnik iz petrovaradina imaju dobre lance,isti je kao i za djuru djakovica
 
Nazad
Vrh