Claas

Koliko je placen taj kompresor?
Original je 60.000 din.

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
Hvala Miltone,nasli smo na nekom nemackom sajtu,pise da ide 1340gr
I ovaj je rekao da ide vise od 800 ali kaze pravi neki veliki prEtisak posto je na njima dosta lose resen hladnjak pa je 800 max.

Cipu 84 - zvali smo almex I originalni je 120000 bez pdv. ovaj je 200e
Bavanistanac - pogledacu sutra pa javljam.Ja sam napravio nosac da odgovara fabricki kais koji je I bio samo cu da vidim broj koji je.
 
Poslednja izmena:
I ovaj je rekao da ide vise od 800 ali kaze pravi neki veliki prEtisak posto je na njima dosta lose resen hladnjak pa je 800 max.

Cipu 84 - zvali smo almex I originalni je 120000 bez pdv. ovaj je 200e
Bavanistanac - pogledacu sutra pa javljam.Ja sam napravio nosac da odgovara fabricki kais koji je I bio samo cu da vidim broj koji je.

Gde si uzeo kompresor......
Sta je sa tvojim???
 
Kod mene na dominatoru 98 stavljam maksimalno 750 grama,preko toga zakucava pritisak u crveno i klima nece da radi,te kolicine koje nalazite za koliko ide freona su pretezno za R12,a i hladnjaci su radjeni za R12,dok sam imao u zalihama R12 stavljao sam 1200 grama a sad od 650-750 grama plafon
 
Mozda je glupo pitanje. Ja na autu to nikada nisam dopunjavao a auto je 12 godina. Na traktorima koje sam soferirao takodje nikada ni na jednom klima nije imala potrebe za bilo koju intervenciju. Hocu da kazem da kada se napuni jednom zar ne treba bar 10 godina da radi? Filtere kabine isperem redovno na svakom vozilu.
 
Ja sam zvao majstore da mi napune klimu,kad sam dovozio kombajn nije radila. Na kraju nadjemo da je klipnjaca izvalila kuciste kompresora. Zvao sam dosta majstora i svi kazu da je klima losa kod ovih kombajna i da pored kompresora treba i drugi hladnjak i jos neke prepravke. Jer ako mi prodaju samo kompresor za 250e,necu imati garanciju. Na kraju sam odlucio da uzmem original da ne bi nista budzio i prepravljao,a da je ta fabricka klima toliko losa,ne verujem da bi trajala 23 godine.
 
Pa tako i ovaj meni danas drvlje i kamenje na tu klimu . Pa reko covjece bozi pa to je svaba pravio nije to makarstarija. Te ne valja hladnjak aj uzmi drugi, ne valja isparivac aj uzmi drugi pa ima neki ventil u kabini I on zakaze I tako u nedogled. I sad ne znam el ima tu sta da valja.
 
S 800 grama nece nikako hladiti, kod njih nevlja hladnjak fabrčki, treba staviti drugi jači i hladice kako treba
 
Nece kombajn da ide napred nazad, sinoc je samo od jedno stao i kraj. Ne reaguje uopste na rucicu pogona. Da li je mozda crko hidro motor? U pitanju je mega 360.
 
Nazad
Vrh