Claas

0048418209fae1dd9009c25fc01eedf4.jpg


Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
Moje zapazanje, nikad ne provlaci kabl kroz lim bez neke dodatne zastite jer ce kad tad da se prezulja.
 
Stiglo malo opreme za avera...
495d8c5a6232840d03ee3602acd06d0a.jpg


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Oko 70 evra je bilo na aliexpresu i sada kad je doneo poštar platio još 1000 din...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
https://s.click.aliexpress.com/e/b1g6h1uG
Kad sam hteo da poručim bilo je 56$, sad digli 'ladno. Samo što su ove na kabal, a mixer je uzeo bežične. Mada mene plaše smetnje na bežične, zbog silnih vibracija na kombajnu, ali baš nam prenesi kako funkcioniše kad je kombajn u radu.
Sigurno ima jeftinije, ili će biti neki kuponi. Pogledajte na eBay, nekad su jeftinije stvari a isto od kineza.
 
Poslednja izmena:
X71UE7j.jpg

Ja sam uzeo ovo umesto kamere za kontrolu rada sečke.Memoriše se broj obrtaja i ako padnu ili prestane okretanje rotora javlja se zvučni i svetlosni alarm.
 
Gde ima ova sprava da se kupi, i koliko para?

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena od urednika:
Uređaj sam uzeo u Agroelektronici.Ima samo jedno merno mesto jer mi tako odgovara pošto nemam fabrički ugrađen senzor obrtaja sečke pa ovo leže na njegovo mesto kao letva na šarova.Platio sam ga 5.000 rsd.
 
Ja sam ovako resio...
Sa jednim udarcem ubio dve muve...
Kad ispraznim bunker, pratim lulu gde baca, kad je zatvorena lula, pratim secku.
747ee1f2201117b028a172dc1513e08f.jpg


Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
2im8fm9.jpg

MnqXCRI.jpg

3n7ypSi.jpg

Bez alata,tvrdog drveta i penkale od 5 kg nema brzog i lakog rešenja za ovo planinarenje(ko je skidao zna kako mu je bilo).Alat koštao 2.360 dinara u home made izvedbi. :osmeh:
 
Nazad
Vrh