Claas

Ako je to cjena sa PDV tu je to negdje, a inače to je nešto između dominatora i Tucano. A ima 4 slamotrese a predbubanj (APS). To što ima APS dobro je al inače je to nešto manji kombajn i sa samo 4 slamotresa.
 
Taj je došao sa reparacije od preko pa mu frknuli godište kao i što je remontni centar Dobanovci radio G.O na traktorima i davao papire da su to novi traktori
 
danger je napisao(la):
ja nisam cuo da postoji 68 sa 2003 godiste,ako gresim nek me neko ispravi :sta:
Postoji, 100%. Bio sam prisutan kad su slovenci doneli dva komada 68S jednom coveku iz mog sela, ganz novi. I Konedata kaze da se pravio do 2004.
 
nemogu 100% da tvrdim al tog godista je zamena za tu velicinu kombaja dominator 150,e sad ima neko ko zna vise :sta:
 
zamolio bih člana panonstib da li ima katalog rezervnih delova za classa bilo kog
 
Poslato mu je danas obaveštenje iste sadržine na p.p ali to ne vredi ili čovek piše memoare pa još nije postavio post u dotičnoj temi. :D
 
@hrnciar
clan panonstib nije trenutno u mogucnosti da ti odgovori,za koji tebe model konkretno interesuje katalog
 
ovako su izgledali limovi na odbojnom biteru posle zetve kukuruz ,istanjio se lim i onda je popustio :udri:
2e6dny1.jpg

Post je spojen: [time]1274860408[/time]
_________________________________________________
pa sam morao napraviti nove
vdj0hg.jpg
:cool:
Post je spojen: [time]1274893115[/time]
_________________________________________________
danger pitanje za tebe ,lezaj na vjetru 1207k c3 ne mogu da nadjem ima ali bez c3 dali smem da ga stavim umjesto orginalnog ,prodavac kaze da smem da c3 ima malo veci radijalni zazor :sta:
 
ja se nebi igrao,vetar ima poprilici obrtaje a i na lopatice vetra se nahvata prasina i to dovodi do debalansa i zato je potreban kvalitet i c3,clan panonstib je i mene savetovao da redovno treba cistiti lopatice cetkom,mada sam ih ja izduvavao redovno ,kako nemozes da nadjes c3,ja menjao 2008,oces da ti pogledam koliko su ovde :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1274909653[/time]
_________________________________________________
jesi merio dubinu sine,nesto mi na slici neizgledaju sjajno :sta:
 
dr gruja pravio je je
30cbvgp.jpg
dan dobar limar sa dobrim alatom 8 kom 50eura ::namigivanje:: :ppozdrav: danger ja mislim da su sine ok. oko 5 do 6 mm :cao:
 
5mm je za menjanje,pripazi na izvrsvanje,psenica je najkriticnija,moraces malo korpu da pricvrljis
Post je spojen: [time]1274990268[/time]
_________________________________________________
nove sine su skoro 11mm
 
Pa ako može ceo bi mi trebao
Post je spojen: [time]1275216890[/time]
_________________________________________________
Pred žetvu bi trebalo da kupim d 85 ,pa nikad se nezna
 
@hrnciar
cuo sam se sa clanom Panonstib i trebalo bi da ima za 85 katalog,jedino sto moras malo biti strpljiv :cao:
 
Nazad
Vrh