Claas

To je odlično. Možeš da radiš sve bez neke gimnastike... Kod mene je bez opterećenja od 500 do 1300...
 
Znam da je odlično nego mi malo čudno jer u uputstvu piše da su obrtaji od 500 do 1300 pa da pitam kako je kod ostalih.
 
Ne izgleda mi kao reduktor.
43MKPc2.jpg
 
Reduktor ti je jos malo napred prema grlu



ovo je valjda od mediona a na megi je isto slican ovome pa je valjda takav I kod tebe.
 
Drugar ima megu i tu na reduktoru mu prabacujem obrtaje od 200 do 650 i od 650 do max a kako je kod tebe bez toga onda ne znam.
 
Nema kod Matica reduktor. Kod tasta na 98ci je isto kao kod Matica, pre neki dan smo stavili od zmaja onu adaptaciju sa lancanicima kako bi smanjili obrtaje.
 
Ni ja nemam na moj reduktor obrtaja bubnja. Raspon mu je od 600 do 1300 obrtaja. Plasim se da cu morati da mu ugradim, koliko cujem ima dosta loma, pogotovo moj jer ima i (APS) predbubanj.
 
Kod mene su obrtaji u radu u kukuruzu 480, lom nikad nije prelazio 5 %, jedino 2015 kada je bila suša u kukuruzu koji je imao vlagu 10,5 je lom bio nešto veći...
 
Pa aj bar prekontrolisi te nozeve i naostri ako nista drugo a sad masina moze i u duvan i odma da curi u vrece gotov.:haha:
 
Nazad
Vrh