Claas

Ako nekog interesuje ima 88 u u extra stanju
Post je spojen: [time]1272281780[/time]
_________________________________________________
claas

Post je spojen: [time]1272314474[/time]
_________________________________________________
nije radio ovde uvezen je zimus
 
obeco sam kad napravim pomocni materijal za skidanje grla da cu okacim slike i evo,za clana markana ako je jos ziv :cao:
a57req.jpg
29y00lz.jpg
 
Danger jos sam tu svaka cast ,bas razmisljam o skidanju grla sjetva je gotova pa polako trebam pripremati konbajn uz ove slike bit ce puno lakse :D :ppozdrav:
 
:nono: :nono: :nono:,nesprema se tako kombaj,nego ovako :haha:
hvatxh.jpg
:haha: :haha:
Post je spojen: [time]1273613837[/time]
_________________________________________________
ovo je inace fotka od proslogodisnje pripreme,sad je vec napet,nesto bi radio
 
Ovde nije bilo potrebe za takvim spremanjem.Zamenjene su korpe (multi krop iz tri dela), skinute blinde,zamenjani svi filteri, lezajevi prednje osovine slamotresa.Dostelovani drveni lezajevi slamotresa i zamenjani iglicasti lezajevi i ulje u reduktoru kose.Treba jos da se ubace opruge na zadnjem dotresacu, ali nam je zafalila jedna pa smo to ugovorili za neki drugi dan.
 
keder mi se spustio, a ulje nigde ne curi :sta: da li je problem u razvodniku sa komandama? nisam imao dosada ovaj problem. u pitanju je merkator 50
 
ma ja sam prosle godine isao u sarafcic tako da ove sam miran,izmenjao lance povratne i ovrsene mase i jos neke sitnice i sad gas, samo da pozuti da budem brzi od leme :haha:
 
dangeru evo patenta u praksi pra
v3iphv.jpg
va stvar :ppozdrav: :D
Post je spojen: [time]1273869994[/time]
_________________________________________________
1zxbpzl.jpg
 
uffff,gore ti se krivi,tako je i meni pa sam pojacavao jos jednu,doduse kod mene je druga prica,vece i teze grlo,prava stvar,daj sliku da vidim donji deo kako si resio
 
gore sam ojaco flahom 5 cm a dole sam stavio u profil i spojio sa polugom za kacanje ,bogami je tesko fergo stenje ,slikat cu sutra :kisa:
 
cao svima ,kupio sam clas protector prosle godine pa me interesuje ko ima taj kombaj duze vreme da mi kaze svoje iskustvo sa njim.hvala
 
Ovako: Claas Dominator 68s, mislim da je 2003 ili 2004 godiste, osrednje stanje, varijatorski pogon, zitna varijanta...
Dali neko zna koliko para moze da kosta takva masina?
 
Sada na sajmu sam gledao da kupim class "avero"( kazu to je naj novija serija) i on kosta 115.0000 eura sa zitnom variantom od 4.9m ...Dali je to puno para? Dali neko zna u inostranstvu ( rumunija, macarska) kojaim je cena i dali se isplati da ga uvezem...i ako neko zna nesto vise o njemu??.....HVALA UNAPRED
 
Nazad
Vrh