Claas

Ma da jednostavno je, ja samo nisam mogao da izbijem klip napolje pa sam ga kompresorom isterao.
 
Hvala vam puno, skidao sam i izvadio cilindar, jos samo da nabavim gumicu.
1b76694210b88db3588cb2bcc578490c.jpg
84ef20928f4fc2811679c2423b7d5242.jpg
73b4bc35d98cc4f730dc6151b28d6d37.jpg


Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
68s odlična mašina. Prošle godine je jedan kupio u mojoj opštini, uvezao ga iz Hrvatske.
Malo su im cene jače, s obzirom da su to manji kombajni.
To mi je u planu za koju godinu. A do tada ganjam zmaja...
 
Ako se finansijski može dobaciti do 78ice to bi bio pun pogodak za mala gazdinstva. Cena joj je negde oko 20.000e u dobrom stanju... Pre 3 godine kad sam kupovao kombajn, pre nego što mi je naletela ova 108ica čovek mi je nudio 78icu u baš dobrom stanju za oko 18.000e al meni je to mali kombajn... Sad ih po oglasima za te pare nema... Bila je jedna pristojna pre nekih pola godine na polovnim automobilima al je tražio čovek za nju 23.000e, kum nešto razmišljao da proda Zmaja pa da uzme tako nešto al mu to bilo skupo...
 
mnogo mi se svidja masina 68s i meni je u planu bas njega da uzmem, vidim da cena nije bas slaba. 78-ica je isto dobar samo veci a ja hocu manji kombajn posto imam MF-a on je veci

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
pa meni se bas zbog toga i svidja, sto nije gabaritan mnogo i zgodan je.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
nebitna je cena barem za mene vec velicina masine, hocu manji kombajn da imam a ovaj mi se bas svidja.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Kod nas može svuda da se prođe pa ni ne gledamo te male kombajne što jes,jes.Ako ga kupiš ne štedi na delovima i nema da brineš,samo gas.
 
Kod nas može svuda da se prođe pa ni ne gledamo te male kombajne što jes,jes.Ako ga kupiš ne štedi na delovima i nema da brineš,samo gas.
pa kad ste vi slozni i sredjujete vase puteve poljske. ovde pojedini oru bas do samog puta, mada nas koce drveca sa strane i grane sto se navijaju na put.. ma to sigurno ili ga radi kako treba ili nemoj uopste..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Cena je uvek bitna... 68-ice imaju napucane cene. Kolega je svoju sa kukuruznom adaptacijom platio 30-ak hiljada evra, a za te pare može da se uzme veći kombajn u top stanju.

Ti hoćeš manji kombajn, a imaš mf530???
Jesi li gledao ti uživo 68-icu?
 
Cena je uvek bitna... 68-ice imaju napucane cene. Kolega je svoju sa kukuruznom adaptacijom platio 30-ak hiljada evra, a za te pare može da se uzme veći kombajn u top stanju.

Ti hoćeš manji kombajn, a imaš mf530???
Jesi li gledao ti uživo 68-icu?
nisam ga video uzivo, meni se cini da je uzan ili se varam? ima visinu lep bre druze mnogo to me privlaci, delovi ima svuda a za Mf-a bas i nema nesto..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Isto je kao kod vas što se tiče oranja i puteva nego nam je plus što nema rastinja gotovo nigde pa možemo kako hoćemo i gde god hoćemo.
Mislim da 78 može da prođe svuda.Nije on tako glomazan.
 
Nazad
Vrh