Claas

Fotografija-0165_zpsnqvpwo25.jpg

Da.
 
Kod mene je ona skala,zeleno i crveno polje,pa ne znam tacno koliko je to. Gde ima da se kupi kvalitetan termostat? Ja sam kupio u Vrscu,ali samo je bio na 79 i na 81 i proizvodjac je MAHLE.
 
Pitanje za iskusnije kolege:

Reč je o senzoru rastura na sitima na Dominatoru 108. Sve mi je normalno radilo, one lampice se normalno palile i pokazivale i odjednom se skroz isključile. Nisu se uopšte palile, da bi se posle nekog vremena upalila samo jedna, ona donja, i ta se palila i gasila povremeno a ostale lampice od tog senzora nisu radile. Šta tu može biti problem?
 
Odrade podizaci dobro poso,kod mene je radjeno fest poleglo zito na 4 parcele,al kombaj mora malo sporije ,a reci cu ti bilji prinos neg ovo sto mi stojalo.
 
Ja za razliku od onih što ne kose sa podizačima po polegnutoj pšenici idem i do 5km/h što je jako brzo po polegnutoj pšenici ne usporavam sa kombajnom zato što je poleguto nego što je previše mase za gutanje a kako stižem do polegnute pšenice ona za mene ustaje!!!
 
Danas stigli podizaci a sutra montaza kako kazu na svaki 4 par se stavljaju ? Imam za sutra moju najvecu njuvu 20 kj ns 40 skroz poleglo pa cemo videti kako ce ici. Inace pored komsija ima njivu mnogo vecu od moje i euklit seme sve stoji -nije poleglo-sta reci... i jos jedno pitanje gde kupiti zice za vitla a da nije Almex
 
Nazad
Vrh