Claas

Bio je jedan C450 heder ali nisu hteli da ga daju umesto ovog jer je od Mediona.Sa ovim hederom potrošnja mu je oko 9 litara/k.j sa sve klimom.Kada dobije širi heder trošiće litar-dva manje.
 
I'ma drugar u selu 108 dominator I 6m heder nemoz ici kroz selo

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Vuce heder traktorom pa prekacuje u ataru, nemoze vuci kombajnom uzane ulice

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Kod nas nema sanse, cak su I neke cjuprije u ataru uzane i za zmaja142 bez hedera

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Taj drugar bez problema radi sa tim hederom od 6m? Kolika mu je brzina vrsidbe u normalnim uslovima (zrelo zito, bez pologa)? Ovo pitam jer sa tolikim hederom ima znatno vise mase nego kod mene sa 4.5m pa cisto da uporedim...
 
Neznam za brzinu a I voli da masti, njegovom dominatoru nemoze lexion 600 zapeti
A kad moze medion da nosi sto nebi 108?
A za soju bolje manji heder da olize njivu pa vatra!
Taj drugar bez problema radi sa tim hederom od 6m? Kolika mu je brzina vrsidbe u normalnim uslovima (zrelo zito, bez pologa)? Ovo pitam jer sa tolikim hederom ima znatno vise mase nego kod mene sa 4.5m pa cisto da uporedim...

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Laze ti sat baca!!!

Nelaze sigurno............:haha:,sat je precizan ko svajcarac,al ima jednu manu,tu vrednost koju pokazuje je ista dal terao 1,2 ili 3 brzinom,to jest,brzinomer je namesten na spojnickoj osovini pa brzina kretanja je samo tacna i realna u 3 brzini,kod hidro pogona kad kombajn stoji stoji i sat,a kod varijatorskog pogona pokazuje i u leru kad je pusteno kvacilo kad kombajn stoji jer se spojnicka okrece,tako da Baco moj samo u 3 kad ides drumom to je to,u ostalim brzinama je sve halucinacija,ako nemas klasov bord onda nevredi,skini neku aplikaciju za android
 
To vi gledate brzinu na pultu?
Nema boar informator?
Bord uzima sa desnog tocka obrtaje pa mnozi ali imas onu karticu plocicu za postavljanje parametara

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ulice su kod nas u selu uzane I nemozes ni kombajnom vuci heder, smeta ako skreces na raskrsnici


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Taj kombajn je dosao sa hederom od 5,1 m koji takodje ne moze preko mosto, a cisto sumljam da je Papic menjao heder za veci, ali mozda jeste, ko ce ga znati.
 
9Oh1Y1b.jpg
 
Nazad
Vrh