Claas

Čugi

Zaslužan član
Učlanjen(a)
15 Avg 2007
Poruka
2.117
Lokacija
Nova Pazova
Što je Fendt među traktorima, to je Claas među kombajnima-No1!

Dominator
do3.jpg


Medion
medion.jpg


Mega
mega.jpg


Tucano
Imgp2282.jpg


Lexion


Mega koji meni vrše.
dsc00016xs2.jpg
 
Nema sta stvarno je najbolji, Moj stric je pre neki dan uplatio Claas - ov kombajn samo nece da kaze koji, a koliko cujem dao je blizu 200000 eura.
 
Neka je sa srećom! :ppozdrav: Obavezno slikaj kad stigne!
Pošto si u komšiluku onda ti je možda poznat ovaj Mega sa zadnje slike iz mog posta-od B.Mitrovića je.
 
Poznat je kako da ne, moj teca ga je juri kroz njivu fergusonom 2 brzohodnom i nije mogao da ga stigne. To cudo ide kroz kukuruz do 16km/h
 
CLAAS su vrhunski kombajni ali mi se kod MEGE ne svidja sto mu je motor iza kabine a ne bunker,i na prozoru iza sebe ne mozes da pratis sta se desava u bunkeru, znam da nije potrebno to ali sam se navikao na zmaju :bravo: :osmeh:
 
Striko mi je pazario Mediona 135000 eura + 50000 adapter za kukuruze. Kosa 5.3m i adapter za kukuruze 6 redova. Stize mu na sajam
 
banePA je napisao(la):
CLAAS su vrhunski kombajni ali mi se kod MEGE ne svidja sto mu je motor iza kabine a ne bunker,i na prozoru iza sebe ne mozes da pratis sta se desava u bunkeru, znam da nije potrebno to ali sam se navikao na zmaju :bravo: :osmeh:

Sto se tice motora necuje se u kabini, a sta se desava u bunkeru mozes da pratis bez problema imas svetlo i jos kad se otvori gornji deo bunkera vidis sve.

Motor je mercedesov. Mozda preterujem ali radi kao sat.
 
S3RiOUS je napisao(la):
Striko mi je pazario Mediona 135000 eura + 50000 adapter za kukuruze. Kosa 5.3m i adapter za kukuruze 6 redova. Stize mu na sajam
nemoj da se uvredis ali tvoj striko nije normalan, capelov adapter za kukuruze sestoredni je 21000, a on je mamara medju adapterima, ja neznam ko ga je zeznuo za to ali lose je prosao.
a recicu jos nesto za claas, dobar le to kombajn ali je sada vec naduvan malo, ima jos koji mogu da mu pariraju
 
Kako mozes da kazes da nije normalan kad ni neznas coveka, mozes ti da pricas sta hoces ali Claas je broj 1 ,a za Laverdom se ne bih ni okrenuo a kamoli ga kupio. a sto se tice adaptera on je original Claas-ov na rasklapanje.
 
S3RiOUS je napisao(la):
Kako mozes da kazes da nije normalan kad ni neznas coveka, mozes ti da pricas sta hoces ali Claas je broj 1 ,a za Laverdom se ne bih ni okrenuo a kamoli ga kupio. a sto se tice adaptera on je original Claas-ov na rasklapanje.
necu da vredjam ali racunaj koliko treba da ti on uradi pa da vretis 50000 eura samo za heder, matematika ti je to.
a pogledaj teh. karakteristike njega pa cu ti ja dati od laverde pa ih uporedi, i uporedi i cenu pa ces da vidis o cemu ti pricam.....
vecina novih kombajna je dobra a znas li ko diktira cene na nasem trzistu:haha:?
diler!!!!
a znas li ko je diler za claasa:haha:??
ajde raspitaj se malo.
claas je odlican kombajn ali i on je vec postao naduvan......
raspitaj se samo , videces da sam u pravu
 
Covece daj skapiraj malo ne treba meni nista o toj tvojoj Laverdi, ja sam se uverio da je claas najbolji i nema tu sta da se dodaje. jedino ti se razlikujes od svih forumasa jer tvrdis da nismo u pravu a ti jesi prikoci malo, ne kazem da su i ti losi ali claas je najbolji. Razumes
 
nije to moja laverda i mozda se ja i razlikujem od svih forumasa u misljenju.
ja nekazam da je klas los ali nemogu ni da kazem da je bolji "puno".
a verovatno sam i jedini od svih forumasa koji je imao priliku da radi i gleda i jednog i drugog u radu tako da ja nepricam napamet, a to zasto ih nema puno kod nas, zato sto se prodaju tek dve godine, a znas kako prodaja kombajna ide kod nas?
u srbiji ima par ljudi koji se bave poljoprivredom i koji rade bruka zemlje, kad oni uzmu neku masinu i ocene je kao dobrom i sledece godine uzmu jos jednu onda je to i dokaz kvaliteta i odlicna reklama za firmu.
ja nekazem da je klas los, daleko od toga, broj 1 su bili stari kombajni, a ovi novi su takodje dobri ali i izvikani, vise se prodaju na ime nego na kvalitet.
eto pa da zavrsim raspravu o kombajnu
 
nista od tog sto vi pricate DEUTZ FAHR naj bolji ,isplativiji , naj laksi za odrzavanje kombajn :D
 
Nemam nameru vise da se raspravljam sa tobom Gregorije, ti si izgleda dosao na ovaj forum da reklamiras svoju firmu i tvrdis nesto u sta nisi ni sam siguran, ne znam da li je cena Claas-vih kombajna naduvana ali ako hoces da verujes da iza Claas-a nisu imali skoro nista da ti odbiju na vagi. Covek u Sasama ima Megu a kad je dosao da preda zito ni sam nije mogao da veruje, odbili su mu jedino deformisano zrno koje je proslo kroz sito, po meni to je jedan od razloga zasto je Claas najbolji. a ima ih vise da ti ne nabrajam posvadjacemo se :D
 
Nazad
Vrh