Claas

Kao dodatna oprema i pošto je plastična oplata na starijim godištima sama ispuca i ostane samo crevo do rotirajuće korpe.To joj je i jedina funkcija da izvlači prašinu iz rotirajće korpe.
 
dsc0001.jpg
[/IMG]
dsc0002.jpg
[/IMG]

sta je razlog ovoga?
 
to je moj claas consul iz cista mira je poceo da cese od korpu ja raspustim korpu on se ne cuje ja pritegnem korpu i tu mu je bio kraj
 
stavio sam nove sine na bubanj pre 4 godine i mislim posto su mnogo teze od orginal klasovih da je to razlog , isto se desilo kolegi na protektoru posle 10 hektara rada sa novim sinama
 
Ne verujem da je zbog novih sina jer sta bi se onda desilo da si stavio blinde, BUM !
Mislim da je prosto zamor materijara, vibracije, udari i sve ono cemu je bubanj(dob) izlozen pri radu. Mikro pukotina ili naprsnuce su dovoljan razlog da se pri toj brzini desi takva havarija.
 
paorpaor moguce da si upravu ipak staro je to ,voleo bih da iznese jos neko svoje misljenje napr danger ili gospodin panonstib
 
Jel ima gdje u Srbiji rashodovan claas merkator, naime posto imam veci kombajn ipak ga nebi samo ostavio da stoji uvijek ce neku bašću moci ovrsit, ali imam problem naime glavna velika osovina mi nije u centru i na punom gasu kad vršalicu upalim one remenice malte jako bojim sa da to ne pukne ne daj Bože da ubije nekog, ako netko zna gdje ima rashodovan molio bi da kaze Hrvatsku sam preso i uzduz i popreko i nisam imao srece ko ima nece da proda, nova je preskupa o tome i ne razmišljam, šteta mi ga je ostavit da stoji i trune ipak sam ulozio novaca u njega, zao mi je da mi motor stoji kad je sve novo u njemu !
 
neverujem,neda mi sin,kaze on ce leksiona a meni dominator,valjda ce znati da ga tera,moramo zvati Panonstiba da ga obuci i da ga pustimo u pogon.......
 
Ni vise ni manje pao je lexion 600, sad jos da se prosire atarski putevi za njega. :haha: sin je izabro dobar kombajn, izgleda da ce tata u penziju :haha: :ppozdrav:
 
Ljudi sad ja malo znam da vas gnjavim u vezi kombajna al nemam više mira.Jel neko ima Avera 240 znam da ga član Maxa ima ali njega ne vidim na forumu jel ima ko drugi koji ima taj kombajn ili neko ko može da ustupi u kontakt sa tim osobama koje imaju taj kombajn?? Unapred hvala!!!
 
Ljudi sad ja malo znam da vas gnjavim u vezi kombajna al nemam više mira.Jel neko ima Avera 240 znam da ga član Maxa ima ali njega ne vidim na forumu jel ima ko drugi koji ima taj kombajn ili neko ko može da ustupi u kontakt sa tim osobama koje imaju taj kombajn?? Unapred hvala!!!
Ima kod nas jedan Avero,koji je proletos stigao nov.
 
Nazad
Vrh