Prašenje krmača

evo i moje prinove:
29zzamg.jpg

n6z86c.jpg

2qmp7ja.jpg

23i9loi.jpg
 
kako su slatki.... :ppozdrav: :cao:
Post je spojen: [time]1291884970[/time]
_________________________________________________
moram veceras da ponovim.. durok mi trazi ponovo hoce pod vepra ..a nije trebalo :sta: ..dobro je uhh kako joj je otekla vulva ..ima vepar da uziva :D
Post je spojen: [time]1291910339[/time]
_________________________________________________
@BANE IVANOV
sputi sijalicu nize bar na 60 cm , cini mi se da je visoko ..bice im toplije vec kad nemas grejne ploce :cao: ::namigivanje::
 
nemam ploče ali imam krov nad lampom.Probao sam da spuštam sijalicu ali onda prasici beže ispod nje.Valda im ova temperatura odgovara(sijalica je sada na nekih 80.cm.)
 
Grujo jel mi mozes reci gde si nabavio grejne ploce za prasad i koja im je cena, jesi zadovoljan sa njikma posto i ja hocu da ih kupim.
 
@zizak
imam njihove prospekte..sutra cu ih pronaci i dati podatke o firmi gde sam kupio..mislim da sam ih platio 120 evra..40x90 cm 110w ..prezadovoljan jer prasicima vise treba temperatura naleganja ..podna .. nego vazdusna :D :ppozdrav:
 
dosao sam do novih grejnih ploca ..dimenzije 920 x470 ..150w 220v ,odradjen grejac u termo plastici mogucnost postavljanje termometra kapilarni da se steluje temp...postaviti ga i sendvic ,,moze i lim .....40 eura odradjen atest..prosao ispitivanja :D imam grejne kablove rade se po narudzbi dimenzija fleksibilni jedan (1) meter odaje 10 -45 w da bi se rapspodelila energija ravnomerno najcesce ide od 10w.....1 metar 6 eura ( radi se u paralelnoj vezi tako da ako otkaze neka linija ostale rade)moze da se koriste za odledjivanje oluka ,zastita vodovodne mreze ..rezervari sa naftom i itd.. ::namigivanje::
 
crni gruja je napisao(la):
dosao sam do novih grejnih ploca .. dimenzije 920 x470 ..150w 220v ,odradjen grejac u termo plastici mogucnost postavljanje termometra kapilarni da se steluje temp...postaviti ga i sendvic ,,moze i lim .....40 eura odradjen atest..prosao ispitivanja :D imam grejne kablove rade se po narudzbi dimenzija fleksibilni jedan (1) meter odaje 10 -45 w da bi se rapspodelila energija ravnomerno najcesce ide od 10w.....1 metar 6 eura ( radi se u paralelnoj vezi tako da ako otkaze neka linija ostale rade)moze da se koriste za odledjivanje oluka ,zastita vodovodne mreze ..rezervari sa naftom i itd.. ::namigivanje::
ajd Grujane slikaj te grejne ploce od 40 e pa okaci :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh