Prašenje krmača

Ovih dana sam imao prasenje na par krmaca,ocekujem i ove ostale da se prikljucu.Hvala bogu za sada lep prosek :)
 
Večeras nazimica f1 nerast veliki jokšir samo 7 kom za 1,5 sat samo nek se igra još jedna šansa do svinjokolja

Послато са PSP3507DUO уз помоћ Тапатока
 
Prije nekih pet dana smo kastrirao *Skopio* muske prasice , i danas vidim da su otpoyadi dvojica otekli i to dobro... Kad pipnem ono je tvrdo kao kamen... Veterinar kaye da ce to da prodje medjutim ja sam skeptican po tom pitanju... Je li neko imao slicna iskustva?
 
Večeras nazimica f1 nerast veliki jokšir samo 7 kom za 1,5 sat samo nek se igra još jedna šansa do svinjokolja

Послато са PSP3507DUO уз помоћ Тапатока
:haha:ja stvarno ne znam ko se tu igra...ja kad ostavim na zeni da prati termin nikad nije preslo 10kom. u prasenju, ja kad se resim da pratim termin onda nikad nije ispod 13kom. i nazimice
 
Prije nekih pet dana smo kastrirao *Skopio* muske prasice , i danas vidim da su otpoyadi dvojica otekli i to dobro... Kad pipnem ono je tvrdo kao kamen... Veterinar kaye da ce to da prodje medjutim ja sam skeptican po tom pitanju... Je li neko imao slicna iskustva?
Meni se se nekad dogadjalo ali nisam nista preduzimao i to ih prodje. Leti zna da potraje jer su vrucine. Ja ih sam kastriram i nisam imao nikad neki problem ili uginuce.
 
Imam 5 muskih za skuljenje al mi ovo vrijeme nezgodno..ujutro je vecinom dosta hladno pa vise volim sacekat..

Vocarg..ako se prasci normalno ponasaju bice to ok..

Veceras smo na jednoj krmaci primijetili da hoce nerasta...3 mjeseca kako smo od nje odbili prasce...Cak sam je prodavo al je bio uglavnom proso krmokolj pa je nije htio niko.Svoje krmace ne koljem pa smo je hranili nadajuci se da ce nalecet kakva musterija......Sutra ce ona nerastu
 
Pozdrav kolege,do sada sam kupovao prasuce i tovio.. Sad sam napravio 10 boksova za krmace,hocu da drzim krmace a prasad da ostavljam sebi... e sad imam 3 nazimice cca 80kg... kad bi trebalo da pocnu traziti? Planiram vestacko osemenjavanje pa me sad zanima kad bi trebale otp da pocnu... hvala unapred :)
 
Koliko su stare? Ako hoces obe odjendom da ti traze onda picis one inekcije i obe ce ti se oprasiti u roku od 24-48h razmaka
 
Nazad
Vrh