Vremenske prilike u 2010. godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neće biti to puno , ima kanala koji su skoro suvi . A nisu bili u zadnjih 30 godina , čak i u najsušnijim letima .
 
jebeš kanale..garantujem da pšenica pliva gde je niže. a sad kad smrzne...
prekosutra opet 10-12l.
 
~Kiki~ je napisao(la):
Neće biti to puno , ima kanala koji su skoro suvi . A nisu bili u zadnjih 30 godina , čak i u najsušnijim letima .
Jesi ti bio skoro u ataru?? Ceo pesir pliva! Imam slike od jučerašnjeg oranja u pesiru gde se nevidi glava od pluga jer je pod vodom... Prednji točak gura vodu u brazdi sa jednog na drugi kraj njive....
 
mityoo je napisao(la):
~Kiki~ je napisao(la):
Neće biti to puno , ima kanala koji su skoro suvi . A nisu bili u zadnjih 30 godina , čak i u najsušnijim letima .
Jesi ti bio skoro u ataru?? Ceo pesir pliva! Imam slike od jučerašnjeg oranja u pesiru gde se nevidi glava od pluga jer je pod vodom... Prednji točak gura vodu u brazdi sa jednog na drugi kraj njive....

Nisam bio u Pesiru bio sam na drugu stranu , Pesir pliva svake godine ništa novo ! Jel išlo kako oranje ? :cao:
 
Pa uradilo se! U todorovači ima isto gde stoji voda a ovamo u Lap nisam išao, A ovo za pesir je trebalo snimiti za ove demonstracije što su bile neki dan.... Ima gde se nije videlo dali plug prevrće zemlju ili ne toliko je bila duboka voda.... Neznam samo kad je optimalan rok za sejanje pirinča? ::lose:: ::lose:: :udri: :udri: :pecanje: :pecanje: ::jako_besan:: ::jako_besan:: ::samo bes:: ::samo bes::
 
Da li se neko seca koje godine je na ovaj dan temperatura bila oko 20 stepeni? Da li 2006 ili 2005 ?
 
mityoo je napisao(la):
Pa uradilo se! U todorovači ima isto gde stoji voda a ovamo u Lap nisam išao, A ovo za pesir je trebalo snimiti za ove demonstracije što su bile neki dan.... Ima gde se nije videlo dali plug prevrće zemlju ili ne toliko je bila duboka voda.... Neznam samo kad je optimalan rok za sejanje pirinča? ::lose:: ::lose:: :udri: :udri: :pecanje: :pecanje: ::jako_besan:: ::jako_besan:: ::samo bes:: ::samo bes::

I gde je tu odvodnjavanje , zašto mi to plaćamo kad nam njive plivaju . :udri: :zli:
Ja sam isto tako nešto mislio za pirinač , ili čak da gajim žabe .
 
Šta mislite, jel ova kišurina povoljno deluje na razvoj miševa? Nešto sam se zabrinuo za njihovo zdravlje. :haha:
 
evo sta bi sa nama za novaka

14v78ee.jpg


309n05k.jpg


hs016p.jpg



Edit by Branko: dodati img tagovi. Molim te obrati pažnju na to kada postavljaš slike.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh