Lek protiv mamurluka

pio se amstel i nema mamurluka,extra zadovoljan,samo 1 casa kisele da se "procistim" :ppozdrav:
 
ne daj Boze nikom da se zaj*** pa uzme malo kole ili nekog drugog soka,bar meni bude jos vece zlo.
Tanak spricer pomaze ako ide opcija klin se klinom izbija.
 
Učmalost, mamurluk, kapci otečeni i podočnjaci naduveni, magla u očima. Post festum neprospavane noći.
-Al sam se naloko noćas.
-Vidim, nikako da ti prodje taj smog na licu.
-Jedi bre govna, s mog tebi po licu!

e0ilqe.jpg

:ppozdrav:
 
Ljudi, samo dobar trening pomaze a mamurluk vremenom prodje,kad ustanes kao nov,jedino ako bas ne preterate,onda nista ne pomaze,znam imao sam tih problema..... :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Mošorinac je napisao(la):
Ljudi, samo dobar trening pomaze a mamurluk vremenom prodje,kad ustanes kao nov,jedino ako bas ne preterate,onda nista ne pomaze,znam imao sam tih problema..... :ppozdrav: :ppozdrav:
Mi smo istih godina pa se kapiramo :ppozdrav:
Oni kad ostare pa popiju par puta godisnje a nekad i redje e tad nastaje problem ::namigivanje::
 
North ARMY je napisao(la):
Mošorinac je napisao(la):
Ljudi, samo dobar trening pomaze a mamurluk vremenom prodje,kad ustanes kao nov,jedino ako bas ne preterate,onda nista ne pomaze,znam imao sam tih problema..... :ppozdrav: :ppozdrav:
Mi smo istih godina pa se kapiramo :ppozdrav:
Oni kad ostare pa popiju par puta godisnje a nekad i redje e tad nastaje problem ::namigivanje::

Skroz taktički pogrešno :haha: Droga ko svaka druga. :haha: S vremenom raste tolerancija i potreba za istom. Verujte mi, hik :ppozdrav:
 
Meni je to danas trebalo,mada mislim da tu leka nema.Samo vreme da prodje.Ja danas samo ::samo odmor:: ::samo odmor:: jer juce bili na promocijju pa posle nastavili i eto.Danas glava kao kosnica.... :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Farmer Bob je napisao(la):
Meni je to danas trebalo,mada mislim da tu leka nema.Samo vreme da prodje.Ja danas samo ::samo odmor:: ::samo odmor:: jer juce bili na promocijju pa posle nastavili i eto.Danas glava kao kosnica.... :ppozdrav: :ppozdrav:

boli glava i metar oko glave :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh