Lek protiv mamurluka

dr Dule

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2009
Poruka
261
Lokacija
ratari
hitno ljudi, hitno...
mozda je trebalo i ranije
da mi se ne ponovi situacija od prosle godine kad mi je onaj refren "disem a nisam ziv" bio definicija zivota tri dana.
 
limunada bez secera sa kiselom vodom,trenutno se lecim tom terapijom jer smo sinoc zaginuli a nisam oka sklopio nocas a valja i veceras nastaviti.
 
ma ne brinem se dal cu preziveti, nego da nekako to olaksamo. ne mora sve na tezi nacin
 
zorane za pivo da se klin klinom izbija meni je ziva istina ja nisam verovao dok me ujak nije jadnog naterao da izbijem klin od predslave tako da sam opirio 2komada pre rucka i k'o nov. :D
Nego sinoc nestalo belog vina pa sa belog tj spricera presao na bambus :udri:
 
Lepo ste rekli "klin se klinom izbija" ali rupa ostaje . Samo vezba i nebojte se :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
C vitamin, e sad dal u obliku limunade ili kupusa ili kupis c vitamin kao Cedevitu, Multi vitu ili cist C vitamin kao sumece tablete.... voce :mandarine,pomorandze limun... :ppozdrav:
 
Meni pomaze pola litre vode pred spavanje!! jednom sam probao ujutru jogurt(neko mi preporucio) i malo nisam umro. A podržavam i tehniku "klin se klinom izbija"
 
:haha: zar vam je toliko lose?? kad sam se jednom napio najgore nisam mogao da sedim u autu :)) onda sam mesao I NIKAD vise bambus i tekila... ujutru mi nista nije falilo...inace mamurluk jos nisam doziveo zato BOLJE SPRECITI NEGO LECITI nemojte mesati pica nesme da vam fali nista... :ppozdrav: mozes da pijes do nesvesti samo da nemesas pica ... litar gorbachowa ja ,jedan litar drug a nismo jeli on otiso motorem kuci ja sam spavao 2h i ustao da ocistim kucu !!!ostala ekipa isto samo je jedan decko puko a pio je duplo manje nego mi,tako da mi se cini da je i od organizma coveka...
 
Kako dodje i kako propdje MAMURLUK?! - u par slicica:

2ldg0oy.jpg


nb3iom.gif


20k61ia.gif


iw3h4i.gif


:ppozdrav:
 
kombajner je napisao(la):
:haha: zar vam je toliko lose?? kad sam se jednom napio najgore nisam mogao da sedim u autu :)) onda sam mesao I NIKAD vise bambus i tekila... ujutru mi nista nije falilo...inace mamurluk jos nisam doziveo zato BOLJE SPRECITI NEGO LECITI nemojte mesati pica nesme da vam fali nista... :ppozdrav: mozes da pijes do nesvesti samo da nemesas pica ... litar gorbachowa ja ,jedan litar drug a nismo jeli on otiso motorem kuci ja sam spavao 2h i ustao da ocistim kucu !!!ostala ekipa isto samo je jedan decko puko a pio je duplo manje nego mi,tako da mi se cini da je i od organizma coveka...
Ne mesam ja pica,al kad preteram,sutra ne mogu da prodjem pored stale,a treba uci u nju i raditi. Rasol,kiseli kupus.....
 
Nazad
Vrh